Kodumaine tootja üllatab uutmoodi jookidega!

Kodumaine tootja üllatab uutmoodi jookidega!

Kuula:

Kirjeldus:
Peenjoogivabriku Nudist inimesed pole talveund maganud ega ka eriolukorra ajal aega maha võtnud, sest uudiseid mida jagada on rohkem kui küll! Uues Elustiili podcastis on külas peenjoogivabriku Nudist tegevjuht Mihkel Männik. Tal on kaasas nii mõnedki uued joogid, mis alles sel päeval ilmavalgust nägid, aga mitte ainult! Lisaks räägib ta lähemalt sellest, kus ja millal avatakse Nudisti esimene baar.

Taavid Mikomägi – Suured ambitsioonid ja võitlus depressiooniga

#5 – Taavid Mikomägi – Suured ambitsioonid ja võitlus depressiooniga by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
TÄITSA PEKKIS NOORMEES!

Taavid Mikomägi: “See, mis ma teen, on nii põnev, et ma tunnen vahepeal seda, et ma petan maailma ja kõiki inimesi sellega, et ma teen päriselt ka seda, mida armastan. Ma teeks tasuta ka seda, aga ma saan selle eest raha!” 😎

Taavid on mees, kes on pidanud herne müügi äri, ta on katsetanud metsamehe, ehitaja, nõudepesija ja palju teisi ameteid. Gümnaasiumis asutas ta koos klassivennaga startup’i Weps, ta on töötanud peenjoogivabriku Nudist tegevjuhina ja tänasel päeval on ta Nudisti turundusdirektor. Aa ja Taavid on 22-aastane ning väga armas ja siiras inimene, kellele meeldib enda üle nalja teha 👏.

Rääkisime Taavidiga tema harjumusest palju asju korraga korda saata ning kuidas kõik see ühel hetkel ta sügavasse depressiooni viis, mida ta sellest kogemusest õppis ja kuidas ta selle kõigega hakkama saab. Kuuleme, kuidas startup’i ehitamine õpetas Taavidile paremaks inimeseks olemist ja materiaalsete eesmärkide kõrvale ka vaimsete eesmärkide püstitamist.

Taavidi soovitus kõigile: ÄRA KUULA ÜHTEGI SOOVITUST!

Aitäh sulle Taavid, et meiega oma kogemusi jagad, nii häid, kui halbu 🙏.