Mis nutitelefon? Räägime hoopis nutikatest ja isepuhastavatest ahjudest!

4. SAADE: Mis nutitelefon? Räägime hoopis nutikatest ja isepuhastavatest ahjudest!

Kuula:

Kirjeldus:
2022. kodutehnika trend on julged värvid, näiteks punane! Millised on uue kodutehnika võimalused ja kuidas nutikas ahi perenaise diivanile kohvitama jätab ning ise toidu parimal viisil valmis teeb ja end ka ära puhastab, räägib seekordne Kodukirja taskuhäälingu külaline Manuela Kelt Expert Eestist.

Merle Liivak avaldab saladuse, mida mehed ja isad tegelikult tahavad

Merle Liivak avaldab saladuse, mida mehed ja isad tegelikult tahavad

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios külas ajakirja EMA peatoimetaja Merle Liivak. Saade tuli üsna perekeskne – arutame ja anname nõu, kuidas piirata laste nutisõltuvust ning üldse oma pereelu tervislikumalt elada.

Iga lapsevanem teab, kui suurt rolli mängivad tänapäeva laste elus ekraanid. Kuid paljud meist teavad ka, kui kergelt see asi käest võib minna ning ühel hetkel võib murelik ema avastada, et lapse kätte on nutitelefon suisa kleebitud. Mida teha? Millal üldse teha? Kui palju aitab hoopis lapse soovidele vastu tulek?

Merle annab head nõu ning räägib oma kogemustest, Dagmar tunnistab, et tema ei oska selle probleemiga midagi ette võtta. Ja lisaks põhiteemale avaldab Merle ka paar saladust meeste ja isade maailmast. Tasub kuulata!