Tuuli Järvelaid “Võti õnnelikku ruumi!”

Tuuli Järvelaid “Võti õnnelikku ruumi!”

Kuula:

Kirjeldus:
Pane end valmis üheks mõnusaks inspiratsioonist tulvil jutuajamiseks! Tänases saates jagab sisedisainer Tuuli Järvelaid oma mõtteid praktiliste, harmooniliste ja terviklike kodude loomisest, sellest kuidas ta selle eluvaldkonnani üldse jõudis ja miks ta seda nii kirglikult fännab. Räägime OCCO olemusest, väärtustest ja sellest, kuidas aitab OCCO luua mitte lihtsalt kvaliteetset ja professionaalset terviklahendust kodude, kontorite või mistahes muude ruumide loomisel, aga teha seda ka selliselt, et sellega kaasneks kõigile osapooltele elamus ja üks väga positiivne kogemus. Ma usun, et tänane saade on midagi palju enamat kui lihtsalt lugu – Tuuli jagatud mõtted oma kire leidmisest ning iseenda soovide kuulamisest loovad väärtust ja annavad uut innustust oma tee rajamisel! Head kuulamist!
Saade on valminud koostöös OCCO-ga.
Kui Sind ootab ees uue koduse pesa loomine, tegeled üürikinnisvaraga või soovid luua hoopis oma tiimile praktilist ja mugavat töökeskkonda, siis piilu lähemalt occo.ee

Occo kontoridisaini käigus selguvad töötajate varjatud vajadused

29.03.21 Sisuturundussaade: Occo kontoridisaini käigus selguvad töötajate varjatud vajadused by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Kasutajapõhisest kontoridisainist räägib võtmevalmis sisustusteenust pakkuva Occo turundusjuht Helen Karolin.

Inimeste või kasutajakeskne disain on protsess, mis algab inimestest, kellele Occo disainib, ja lõpeb uute lahendustega, mis on kohandatud vastavalt nende vajadustele. See nõuab töötajate ja nende tööprotsesside sügavamat mõistmist.

Inimeste töökeskkonnas käitumise ja üksteisega suhtlemise analüüsimisel saame palju sügavamalt mõista, mida nad tegelikult vajavad. Kui küsida töötajalt otse, mida ta vajab, siis ta nimetab lauda ja tooli ja muid elementaarseid asju, mida ta näeb ja katsub. Kuid kuidas mõista töötajate varjatud vajadusi ja nende põhjal kontor sisustada, kuuleb täpsemalt juba saates.

Saadet juhib Hando Sinisalu.

Sisuturundussaade: üürikorteri sisustusse panustamine tasub ära

01.06.20 Sisuturundussaade: üürikorteri sisustusse panustamine tasub ära

Kuula:

Kirjeldus:
Saates oleme külas unikaalset sisustusteenust pakkuvas ettevõttes OCCO ja ajame juttu ettevõtte asutaja ja juhi Ander Sõõrumaaga. OCCO pakub nn võtmed kätte sisustusteenust koju ja kontorisse.

Juttu tuleb sellest, millised on kontori sisustamise trendid ja miks tasub panustada üürikorterite kvaliteetsesse sisustamisse.

OCCO on laienemas Hollandisse ja räägime ka sellest, kuidas välisturule laienemine käib ja millised on Eesti disainerite ja mööblitootjate võimalused Euroopas läbi lüüa.

Saatejuht on Hando Sinisalu.