Puhata ja mängida – 159 – The Witcher 3, PlayStation 4, Oculus Rift

Puhata ja mängida – 159 – 22.05.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
The Witcher 3: Wild Hunt on väljas, me oleme seda proovinud nii arvutil kui ka PlayStation 4-l ning jagame värskeid muljeid.

Uudistes räägime aga sellest, et Oculus Rifti süsteeminõuded on väljas ja need on päris nõudlikud. PS4 eksklusiivne rollikas Bloodborne saab peagi lisapaki, aga samas küsime, kus on lubatud Grand Theft Auto V loopõhised lisapakid, mida alguses välja lubati? Ka see sügis tuleb Need for Speed, millel ongi selline pealkiri, mingit lisapealkirja ei ole.

Mängudest räägime mõistagi pikalt The Witcher 3: Wild Huntist, aga lisaks räägib Rein veel Wolfenstein:The Old Bloodist ja Race the Sunist niing Rainer räägib veel Ori and the Blind Forestist.

Soovituseks on see nädal Shadowrun Returns, mis maksab Steamis 2,80 eurot.

Puhata ja mängida – 157

Puhata ja mängida – 157 – 08.05.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Wolfenstein: The New Orderil ilmus uus lisapakk The Old Blood, Rainer on seda mänginud ja annab enda hinnangu.

Uudistes aga räägime sellest, et Oculus Rift tuleb müügile järgmise aasta esimeses kvartalis ja GOGi oma mänguklient Galaxy on nüüd avalikus beetas. Rulamängud on vahepeal varjusurmas olnud, kui Tony Hawk 5 toob need tagasi, Silent Hillsi mängitavat treilerit P.T. aga ei too enam tagasi miski. Tagasi tulevad ka 3D-platvormikad, vähemalt Banjo-Kazooie mõtteline järg sai Kickstarteris kohe rahastatud.

Mängudest tuleb peale Wolfensteini lisapki juttu veel Kerbal Space Programist, mis väljus Steami Early Accessist ning uuest Assassin’s Creed Chronicles Chinast ning neljakesi mängitavast Guns, Core & Cannolist. Lisaks räägib Rainer veel Shadow of Mordorist, Mario Kart 8 viimasest DLC-st ja MOrtal Kombatist.

Soovituseks on seekord The Witcherid, mis on Steamis väga odavad, ja Outlast, mis maksab PSNis 6 eurot.