Kumb müüb paremini, PlayStation 5 või Xbox Series S ja X?

30. aprilli Puhata ja mängida: Kumb müüb paremini, PlayStation 5 või Xbox Series S ja X?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna räägime pikemalt uutest konsoolidest ja kumma poolt inimesed üle maailma on oma rahaga hääletanud. Ja veel: iPhone’iga saab kasutada uute konsoolide pulte ja mis asi see Playstation Video Pass on, millest eelmisel nädalal nii palju räägiti. Resident Evil 8 mitmikmäng lükkus ka edasi, aga kas see on üldse oluline ja vajalik? Martin mängib Oddworldi endiselt, Rainer räägib, mis on Rain On Your Parade ja Rein on mänginud ellujäämismängu Infected, Warzone’i kõrvalt. Soovituseks on , mis maksab Steamis 15 eurot. Lingilist: SOOVITUS:

Kas Battle Passi osta on õige tegu?

23. aprilli Puhata ja mängida: kas Battle Passi osta on õige tegu?

Kuula:

Kirjeldus:
Me räägime täna edasi Apex Legendist ja Warzone’ist ning nende Battle Passidest ehk hooajapiletitest. Mis nende mõte on ja kas neid üldse tasub osta? Uudistes räägime, et nüüd on Xboxi tasuta mängud tõesti tasuta ja Microsoft ei saanudki Discordi endale. Sony lubab, etPS5 saab rohkem eksklusiive kui ükski PlayStationi konsool kunagi varem ja Vita ja PS3 poed jäävad alles. Rainer on mänginud edasi Monster Hunterit, Martin Oddworldi ja Rein tegi algust Binding of Isaac: Repentance’iga. Lingilist:

2. aprilli Puhata ja mängida: Kas me saame The Witcher 4?

2. aprilli Puhata ja mängida: Kas me saame The Witcher 4?

Kuula:

Kirjeldus:
CD Projekt Red hakkab tegema korraga kahte suurt mängu, kas üks nendest on The Witcher 4? Kaks uut mängu on meil ka käsil: Evil Genius 2 ja Monster Hunter Rise. Räägimegi pikemalt kõigist neist CD Projekt Redi ja Cyberpunk 2077 uudistest, aga ka sellest, et Sony andis kinnituse, et PS3, PSP ja Vita digipoed lähevad suvel kinni. Jätkame positiivsel noodil: Alan Wake 2 on ilmselt tegemises ja lõpetame negatiivsel toonil: uute konsoolide lisamälu on ikka väga kallis. Soovituseks on PlayStation Plus, kuhu tuleb aprillis värske Oddworld: Soulstorm. Lingilist: https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-27-microsoft-lists-22-id-xbox-games-coming-to-xbox-game-pass