OKYM

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: OKYM by Mis Muss On

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on pidevalt uute stiilidega eksperimenteeriv Okym.

Kurjad keeled räägivad, et peagi võib mehelt uut muusikat kuulda. Meie üritame sellest (ja ehk ka mõnest teisest tulevast) projektist rohkem aimu saada, lisaks jagame teiega esmavaadet 1. aprillil ilmuvast muusikapalast. Samuti uurime, millega Okym pandeemia ajal tegelenud on, kuidas ta jätkuvalt stiile vahetab ning millised on mehe lemmikfilmid läbi aegade.

OKYM

Miss Muss On – OKYM

Kuula:

Kirjeldus:
“Mis Muss On?” on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo järjekordse saate külaliseks on Saaremaa lippu körgel hoidev @okymofficial.

Muuhulgas rääkis OKYM oma värskest videost, tulevikuplaanidest ning sellest, kuidas oma tegemistele kindlaks jääda. Lugejakirja vastuses lahkame veidi naissoost räpparite edukäiku.

Okym Meiko

Tamara Podcast – Okym Meiko

Kuula:

Kirjeldus:
Okym on tuntud, kui räppar ja artist. Räägime muusikapsühholoogiast, poliitikast, depressioonist ja esinemisest.

Okym ja Tiiu

Tamara Talks with Okym and Tiiu

Kuula:

Kirjeldus:
Okym ja Tiiu on räpparid Saaremaalt, keda võib kuulda ka sellel aastal Eesti laulul. Räägime esinemisest, kakaga loopimisest ja altaripoistest.