Eetris on turundusuudised: silmapaistvamad reklaamid aastal 2020

15.12.20 Eetris on turundusuudised: silmapaistvamad reklaamid aastal 2020

Kuula:

Kirjeldus:
Aeg on teha taas aasta reklaamide kokkuvõte ja võiks arvata, et 2020 oli väga reklaamikasin aasta. Ei olnud.
Saatejuht Uku Nurk koos Dentsu Eesti tegevjuhi Britte Maidra ja Tabasco loovjuhi ja strateegi – Oliver Lombiga vaatavad üle 2020. aasta meeldejäävamad reklaamid ja arutavad selle erilise aasta reklaamide üle.

Põneva elukutsega jäähokikoondislane Kevin Parras: lendamine on ohutum kui võiks arvata

68. osa: Põneva elukutsega jäähokikoondislane Kevin Parras: lendamine on ohutum kui võiks arvata

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases saates vestles Oliver Lomp Eesti jäähokikoondislase Kevin Parrasega, kellel saab algaval jäähokihooajal koduse liigaga taasliitunud HC Pantrite ridades olema kandev roll.

Parras rääkis HC Pantrite eesmärkidest, enda senisest sportlaskarjäärist ning ka sellest, et hoolimata sel aastal ära jäänud MMist oli jäähokikoondisel väga sisukas suvi.

Lisaks avas Parras tagamaid enda põnevast ametist, millega jäähoki kõrvalt leiba teenib. Millist ametit Parras peab, kuulake juba podcastist.

Üliemotsionaalne Ott Järvela: jürirataslikku juttu veeretada, no keda see huvitaks?

58. osa: Üliemotsionaalne Ott Järvela: jürirataslikku juttu veeretada, no keda see huvitaks? by Tugitoolis Sportlane

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases saates vestles Oliver Lomp end kunagi kommentaatorina kuulsaks karjunud Ott Järvelaga, kes jagas lõbusaid seiku oma jalgpalliajakirjaniku elust ja põrutas, et jüriratasliku jutu veeretamine ei huvita kedagi.

Paljud kuulajad ehk ei tea, et Järvela on seitsmes mängus esindanud Eesti A-koondist. Küll mitte jalgpallis, ent ühel teisel võistkonnaalal.

Lisaks rääkis praegu Soccernet.ee-s töötav Järvela, kuidas ta spordiajakirjanikuks sirgus. Miks ei suuda ta seda tööd ega ka elu üldiselt kuidagi rahulikuna võtta? Muuhulgas selgub, et hoolimata EMi ja OMi edasi lükkamisest ootab ta väga põnevat suve.

Järvela jutustas ka palju lõbusat, näiteks sellest, kuidas loomuliku ande ja kõva treeningu koostöö tulemusena suudab ta pooleliitrise õlle hävitada 3,2 sekundiga.

Head kuulamist!