Sisuturundussaade: kuidas tagada puitpindade kauakestev kaitse ja viimistlus

03.06.21 Sisuturundussaade: kuidas tagada puitpindade kauakestev kaitse ja viimistlus

Kuula:

Kirjeldus:
Saates tuleb juttu maja puitpindade kaitsmisest välistingimuste vastu ning seda ühe vanima ja parima brändiga, nagu on Pinotex.

Räägime puidu immutamisest, kauakestvatest fassaadilahendustest, terrassi õlitamisest ja milliseid puitpindasid saaks veel üle teha, kui värvi või õli üle jääb. Lisaks räägime sellest, mis toimub ehitusmaterjalide hindadega – kas tõesti on defitsiit või on see tingitud hoopis ostupaanikast.

Saatekülalised on Karl Bilderi tegevjuht Olle Saare, Akzo Nobel Balticu müügiesindaja Indrek Naaris ja Karl Bilderi toote- ja kvaliteedijuht Lasse Sild.

Saadet juhib Mark Kitajev.

Sisuturundussaade: miks kasutada hoone fassaadil uudset krohvimaterjali?

07.05.21 Sisuturundussaade: miks kasutada hoone fassaadil uudset krohvimaterjali?

Kuula:

Kirjeldus:
Saates tuleb juttu fassaadidest, millega puutuvad kokku kõik nii otseselt kui ka kaudselt, sest tegemist on ehitise n-ö näoga. Turule on jõudnud uudne nanotehnoloogiline krohv CT76, mis suudab molekuli tasandil ise end taastada ning säilitada niiviisi oma erksa välimuse aastakümneteks.

Saates kuuleb ka ühest tugevaimast fassaadisüsteemist, mis peab vastu isegi 5kilogrammisele raudkuulile.

Saatekülalisteks on ehitusmaterjalide müügiga tegelevast ettevõttest Karl Bilder tegevjuht Olle Saare ja turundusjuht Adrian Rannut ning Henkel Balti tehnilise klienditoe juht Andres Mikli. Saadet juhib Mark Kitajev.

Kõik ärikinnisvarast. Karl Bilder annab nõu: kuidas ehitada vundamenti

08.04.21 Kõik ärikinnisvarast. Karl Bilder annab nõu: kuidas ehitada vundamenti

Kuula:

Kirjeldus:
Saates kuuleb Eesti oludesse sobiva vundamendi ehitamisest ja ehitusmaterjalide müügiga tegelevast ettevõttest Karl Bilder.
 
Karl Bilder alustas Tartus Värvikeskuse nime all 24 aastat tagasi ja kasvas buumi ajal 10miljonilise käibega ettevõtteks. Täna on Karl Bilder tuntud eelkõige kiire tarne ja asjatundliku klienditeeninduse poolest.
 
Saate teises pooles tuleb juttu vundamentidest: millistes tingimustes millist vundamenti eelistada, mida arvestada hüdroisolatsiooni juures, kuidas viimistleda vundamenti ja mida arvestada sokli puhul.
 
Saates on külas Karl Bilderi tegevjuht Olle Saare, ehitusturu projektijuht Toomas Kuusk ja Saint-Gobain Eesti Weberi tootejuht Mihkel Ojamets. Saatejuht on Hando Sinisalu.