Andra Teedega kirjutamisest, emadusest ja vajadusest pidevalt möliseda

Naistejutud. 173. saade (12.12.20). Andra Teedega kirjutamisest, emadusest ja vajadusest pidevalt möliseda

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on stuudios külas «Õnne 13» stsenarist, dramaturg, poetess ja kirjanik Andra Teede, kel tuli just välja Õnne ainetel valminud lasteraamat «Morna lapsed». Me räägime paljudest meile olulistest asjadest ning mingil põhjusel ka Stalinist.

Raivo E. Tamm – põgenemisest, Hawaii Ironmanist ja kordumatutest imedest

#33 Raivo E. Tamm – põgenemisest, Hawaii Ironmanist ja kordumatutest imedest.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate kangelaseks on mees, kes on oma tegemistega puudutanud paljude eestlaste südameid. Olgu selleks siis hullude sportlike eesmärkide vastuvõtmine ja saavutamine, oma ülekaalulisest elust välja astumine või meie naerutamine läbi Illari, Allani või Aadu – meie tänane külaline on multitalent Raivo E. Tamm. Tänases saates räägime me temaga armumisest ja põgenemisest, Hawaii Ironman’ist ning kordumatutest imedest.

Allar Jõks: järgmisena väidetakse, et ma olen homo!

16. saade: Allar Jõks: järgmisena väidetakse, et ma olen homo! by Eesti Ekspress

Kuula:

Kirjeldus:
EKSPRESSI PODCAST: Allar Jõks: järgmisena öeldakse, et ma olen homo. Ja siis, et ma olen playboy!

Eesti Ekspress kutsus taskuhäälingusaatesse elik podcasti rääkima presidendikandidaat Allar Jõksi, kelle kohta saabus toimetusse anonüümne kaebekiri, kus süüdistati Jõksi kaitsepolitsei agendiks olemises. Jõks nimetab saates sellist käiku argpükslikuks ja eeldab, et rünnakud tema vastu jätkuvad ka edaspidi.

Saates räägib Jõks, kellele tema ründamine kasulik on ja millistes patutegudes teda veel süüdistatud on. Kõigele lisaks tunnistab ta, et kaotaks presidendiks saades suuresti enda palgas ja presidendina jätkaks ta joogafestivalidel käimist. Vähe sellest, ta lubas seal ka pea peal seistes intervjuusid anda.

Saate teises osas räägib Urmas Lennuk, kellelt saame teada, miks ja mida peab silmas pidama Õnne 13 tehes. On ju Lennuk endine Õnne 13 stsenarist ja mees, kes oskab vastata, miks Õnne 13 on vanadele fännidele kaugeks jäänud ja miks saate vaadatavus langeb kivina.

Muuhulgas tunnistab Lennuk, et Õnnes ei tohigi mitte midagi juhtuda ja kõik peab olema väljapeetud ja rahulik. „Ma ei tahaks, et mõni vanem vaataja sarjas juhtunu pärast ehmataks ja infarkti saaks,“ ütleb Lennuk.

Saadet juhivad Dannar Leitmaa ja erandkorras (Toomas Vabamäe häälekaotuse tõttu) Otto Oliver Olgo.