Kinnisvarainvestorina kasvamisest 2021 aastal

Kinnisvarainvestorina kasvamisest 2021 aastal – Kinnisvararaadio

Kuula:

Kirjeldus:
Kinnisvarainvestorina kasvamisest 2021 aastal

Uus lühiformaat – Peeter jagab häid mõtteid üksi. Nii ei pea ootama kuni Peetril ja Joelil on samal ajal, samas kohas, aega maha istuda ja saade salvestada.
Saates viidatud Äripäeva artikli leiad siit – Jaak Roosaare ja Peeter Pärteli vahel lahvatas terav tüli
Soovid rohkem infot saates räägitud projekti ja tulevaste Peetri kinnisvaraprojektide kohta kuhu saad ka ise investeerida? Siis liitu Peetri ettevõtte Baltic Business Investments investorportaaliga siin.
Edasijõudnud kinnisvarainvestorite kogukonnaga liitumiseks kirjuta saates kuuldud aadressile. Selleks automaatne liitumislink puudub.
Head kuulamist!
Peeter ja Joel

Uku Suviste võidust ja elu õppetundidest

18. osa: Uku Suviste võidust ja elu õppetundidest

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti Laulu võitja Uku Suviste rääkis nii finaalimuljeid kui ka natukene sellest, kas laval midagi enne Eruovisionit muudetakse. Läbi käidi ka olulised etapid tema elus ja nendest saadud õppetunnid – alates Berklee kolledžis õppimisest kuni Filipp Kirkoroviga kohtumiseni.

Suhted – armastus, lahkuminek, õppetunnid

Ep3: Suhted – armastus, lahkuminek, õppetunnid

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases episoodis jagame enda lugusid nii tõelisest armastusest kui ka valusatest lahkuminekutest ning proovime mõista, mis asi see siis on, millest inimkond tuhandete aastate vältel nii palju luulet, muusikat ja filme on teinud… mis on Armastus?

Kuula episoodi YouTube’is, Spotify’s või iTunes’is.