Selle kevade eesmärk: kingi vanaemale vibraator ja endale armuke

Episood 34: Selle kevade eesmärk: kingi vanaemale vibraator ja endale armuke by Ussikeeled

Kuula:

Kirjeldus:
“Ussikeeled” on kevadiselt mahlakad. Seekord räägime naiste õigusest kogeda orgasme kuni surmani. Miks võiks vanaemale vibraatori kinkida? Ja miks sa ise võiks endale armukese hankida?

Muidugi, me ei kutsu kedagi üles suhteid lõhkuma! Olgu seee kohe teravamalt maha pandud – püsisuhtes, kus on kehtivad kokkulepped, tuleb neid astada.

Aga – kui sa oled vaba ja vallatu, siis miks mitte veidi vallatleda? Teadlikult, iseend ja oma (juhu) partnerit austades? Või kui oled koosluses, kus su kaaslane sind ei austa ja ise sarvi loob – ja sul on vaja veidi oma eneseuhkust kõditada, et suuta asuda see õige samm vabaduse poole?

Mis vanamemme puutub, siis Keit räägib saates hingesoojendava loo, mida ta Instagrammist luges. Nimelt kinkis üks tüdruk oma 90ndates memmele vibraatori ja tolle elukvaliteet tõusis uutesse kõrgustesse. Enne seda oli see naine elus vaid kaks orgasmi saanud. Nüüd aga – iga päev nii palju kui tahab. 

Igal juhul, elagu kevad, elagu pikad kleidid, mille all pole ühtegi aluspesupaelakest ning elagu elu!

Naisega seksimine ei toimi sama malli järgi kui toa koristamine!

«Naisega seksimine ei toimi sama malli järgi kui toa koristamine!»

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas Arteri peatoimetaja ning üks Naistejuttude legendaarest kolmikust — Kristina Herodes. Pokaalis loksub helesinises pudelis Casa Charlize Prosecco DOC Brut. Tahtsime rääkida ühest biolagunevast vibraatorist, aga tegelikult avas see teema hoopis seksi ja suhete Pandora laeka. Näiteks tuleb juttu orgasmi saamise nüanssidest, mis ravib liigset seksiisu, milline sekspoos on müstiline «läpakas» ja mis on «urrukäbi», aga ka sellest, mis plaanid Triinil (loe: tema kallimal) oma panelka-korteri rõduga kevadeks on.

Episood 25: Valentini-eri ehk Kuidas saab sõprusest armastus ja kuidas pikendada orgasme?

Episood 25: Valentini-eri ehk Kuidas saab sõprusest armastus ja kuidas pikendada orgasme?

Kuula:

Kirjeldus:
Keit ja Manona räägivad ausalt ja otse oma seksuaalsetest kogemustest, sõprusest ja armastusest.

Eraldi osa on pühendatud seksuaalsetele fantaasiatele. Räägime kõige enamlevinud valearvamusest, nagu sisaldaks vägistamisfantaasia vägistamist. Luubi alla võetakse ka teised unelmad ja nipid, millega erootikat ellu tuua.  

Lisaks – kuidas saavutada 20minutilisi orgasme? Paljastame konkreetsed tehnikad selleks!

Kõik, mida peab teadma mees, kelle naine teeskleb orgasmi

Kõik, mida peab teadma mees, kelle naine teeskleb orgasmi

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases «Naistejuttude» stuudios on Kristina Herodes, Heidi Ruul ja Dagmar Lamp, kes vastavad lugeja kirjale ning selgitavad, kuidas aru saada, et naine teeskleb orgasmi.

Põhjuseid, miks naine orgasmi teeskleb, võib olla palju. Kuid on ka olukordi, mil ei tasuks seda fakti üledramatiseerida. Kas üldse peab aru saama, mil teeseldakse? Kui jah, siis kuidas sellest aru saada?

On hoopis palju teisi asju, mida silmas pidada, kui seksis on probleeme lõpuni jõudmisega. Neist asjust selles saates räägimegi.

Kuula saadet!

Kuidas jõuda naisena ejakulatsioonini ning üldse orgasme rohkem nautida?

98. saade (4.05.2019). Kuidas jõuda naisena ejakulatsioonini ning üldse orgasme rohkem nautida?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios külas Learn2Love.org tegijad Kristiina Saul ja Laila Elhuveig, kes arutavad koos Dagmar Lambiga väga olulisel teemal: naiste ejakulatsioon, millel on ka ilusam nimi – kalas.

Miks osad naised on võimelised pritsima ehk ejakuleerima? Kas on ehk see võime kõigis naistes olemas? Kui jah, siis kuidas seda saavutada?

Räägime ka squirt’imise füsioloogilisest poolest. Mis see siis ikkagi on? Millised näärmed on seotud? Ning vastame ka sellele küsimusele, mis naiste ejakuleerimisest rääkides on kõigil tegelikult keelel: kas tegemist on siis uriiniga?

Lisaks muidugi ka muud olulised teemad: kuidas jõuda enesearmastuseni? Miks on oluline oma keha tundma õppida – ja kuidas seda teha? Mis on Eestis kõige suurem probleem, et miks on paarid õnnetud?

Kuula saadet, et teada saada!

Naistepäeva erisaade! Kas naised tahavad vaid rikast meest ja palju orgasme?

naistepäeva erisaade! Kas naised tahavad vaid rikast meest ja palju orgasme?

Kuula:

Kirjeldus:
Reedel toimus Homeartis «Naistejuttude» otsesaade, kuhu kogunes ka paras hulk saate fänne. Dagmar Lamp, Kristina Herodes ja Heidi Ruul püüdsid järeldusele jõuda, mis imeasi see siis ikkagi on, mida naised tahavad.

Suur ja müstiline O! Lükkame ümber naiste orgasme ümbritsevad müüdid

Suur ja müstiline O! Lükkame ümber naiste orgasme ümbritsevad müüdid

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios koos saatejuht Dagmar Lambiga tema truud kaaslased Kristina Herodes ja Heidi Ruul, kes võtavad luubi alla sageli väga valesti mõistetud «nähtuse» nagu seda on naiste orgasmid. Miks on üldse vaja naiste orgasmidest rääkida? Miks on naiste seksuaalsus oluline? «Pall on naiste väravas, sa saad seda, millega sa lepid,» usub Kristina Herodes.

Arutame ka, miks just 30-aastaseks saades paljudel naistel seksis kvalitatiivne hüpe paremuse peale toimub. Miks see nii on? Mida on üldse vaja, et orgasm oleks tõeliselt peadpööritav? Mida aga teha, kui üldse ei saa orgasmi – või kui orgasmi on võimalik saavutada ainult üksi olles?

Loomulikult jagame nippe ka meestele, kuidas oma naised rahul ja õnnelikuna hoida. Läheme välja suisa konkreetsete nippide ja nõuanneteni, kuidas asjale läheneda.

Tüdrukust naiseks ja poisist meheks. Kuidas rääkida lapsele seksist ja seksuaalsusest?

Tüdrukust naiseks ja poisist meheks. Kuidas rääkida lapsele seksist ja seksuaalsusest?

Kuula:

Kirjeldus:
Seksuaalsus ja seks, pornograafia ja suguelu, orgasm ja rahuldustunne, lähedus ja armastus. Kõigist neist asjust tuleb lastele rääkida. Miks, kuidas ja kes seda tegema peaks? Selgitusi jagab naistearst ja Seksuaaltervise Kliiniku juhataja dr Mairi Kaha.