Kogu tõde eeloleval ööl algavast NBA hooajast!

100. osa: Kogu tõde eeloleval ööl algavast NBA hooajast! by Viies veerandaeg

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe korvpallisaate “Viies veerandaeg” külaline oli suur NBA huviline, Eesti Ekspressi ajakirjanik Otto Oliver Olgo, kes vaatas koos Õhtulehe ajakirjanike Ville Arikese ja Ats Kuldkepiga eeloleval ööl algava NBA hooaja poole.
Mida pakkus ookeanitagune hullumeelne suvi? Mis üllatas? Kes tugevnes, kes nõrgenes? Kellest saab MVP, kes võidavad teisi auhindu ja kas keegi saab Golden State’ile vastu? Mida suudavad eurooplased? Näiteks OLgo leiab, et serblastest lööb rohkem särama Bogdan Bogdanovici, mitte Miloš Teodosici täht, ning esimesena nimetatu võib noppida ka parima uustulnuka tiitli. Pilke püüab kindlasti ka soomlane Lauri Markkanen.
Oma soovitused annab taas ka Coolbeti panustamisrubriik. Head kuulamist!

Allar Jõks: järgmisena väidetakse, et ma olen homo!

16. saade: Allar Jõks: järgmisena väidetakse, et ma olen homo! by Eesti Ekspress

Kuula:

Kirjeldus:
EKSPRESSI PODCAST: Allar Jõks: järgmisena öeldakse, et ma olen homo. Ja siis, et ma olen playboy!

Eesti Ekspress kutsus taskuhäälingusaatesse elik podcasti rääkima presidendikandidaat Allar Jõksi, kelle kohta saabus toimetusse anonüümne kaebekiri, kus süüdistati Jõksi kaitsepolitsei agendiks olemises. Jõks nimetab saates sellist käiku argpükslikuks ja eeldab, et rünnakud tema vastu jätkuvad ka edaspidi.

Saates räägib Jõks, kellele tema ründamine kasulik on ja millistes patutegudes teda veel süüdistatud on. Kõigele lisaks tunnistab ta, et kaotaks presidendiks saades suuresti enda palgas ja presidendina jätkaks ta joogafestivalidel käimist. Vähe sellest, ta lubas seal ka pea peal seistes intervjuusid anda.

Saate teises osas räägib Urmas Lennuk, kellelt saame teada, miks ja mida peab silmas pidama Õnne 13 tehes. On ju Lennuk endine Õnne 13 stsenarist ja mees, kes oskab vastata, miks Õnne 13 on vanadele fännidele kaugeks jäänud ja miks saate vaadatavus langeb kivina.

Muuhulgas tunnistab Lennuk, et Õnnes ei tohigi mitte midagi juhtuda ja kõik peab olema väljapeetud ja rahulik. „Ma ei tahaks, et mõni vanem vaataja sarjas juhtunu pärast ehmataks ja infarkti saaks,“ ütleb Lennuk.

Saadet juhivad Dannar Leitmaa ja erandkorras (Toomas Vabamäe häälekaotuse tõttu) Otto Oliver Olgo.

Kas Kevin Durant on memmekas või alfa-isane ning kes keerab Warriorsil saba sõlme?

33. osa: kas Kevin Durant on memmekas või alfa-isane ning kes keerab Warriorsil saba sõlme?

Kuula:

Kirjeldus:
“Ma olen üks mängijatest, kes tahaks terve karjääri ühes klubis veeta. Ma oleks üliõnnelik, kui mu särk tõmmataks selle katuse alla,” ütles Kevin Durant aasta eest. Kuid see on nüüd minevik ja Durant on uues supermeeskonnas. Kas see tähendav, et ta on ratsionaalne või hoopis memmekas, teemegi kohe selgeks.

Samuti analüüsime, mis võimalused on teistel meeskondadel saada Golden State Warriorsi vastu ning kes on NBAs kõige paremini ja kõige halvemini vabaagente palganud.

Stuudios olid Õhtulehe ajakirjanik Martin Šmutov ning Eesti Ekspressi ajakirjanikud Dannar Leitmaa ja Otto Oliver Olgo.