Shalini ja Sven – Sõbrapäeva suhete eri – kuidas tõeliselt armastada

#105 – Shalini ja Sven – Sõbrapäeva suhete eri – kuidas tõeliselt armastada by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Shalini Mody on pärit Tartust, kuid kelle juured ulatuvad Indiasse. Ta on GraceFiti asutaja ja treener. Shalini juhendab naistele mõeldud naiselikke treeningute programme, mis on inspireeritud balletist, joogast, kõhutantsust ja pilatesest. Lisaks räägib Shalini headest harjumustest ja toitumisest. Tema trenne iseloomustatakse kui teraapias käimist. Shalini missiooniks on aidata näha igas naises tema ilusat graatsiat ja naiselikkust.

Sven Nuum on tegus Saaremaa mees, kellel on mitmeid ettevõtteid. Ta on järginud sisetunnet ja leidnud üles õige raja. Ta on õppinud kokaks ja töötanud ehitusel, jätnud kõik selja taha ja rännanud maailmas ringi. Tema hingelähedasteks teemadeks on tervislik elustiil, harjumused ja ettevõtlus. Tema ettevõtete alla kuuluvad Boost Yourself, Nullist, Gracefit.

Jess, lapsed! – Jess, seks ja seksuaalsus: kellega, millal, kuidas?

Jess, lapsed! – Jess, seks ja seksuaalsus: kellega, millal, kuidas?

Kuula:

Kirjeldus:
Jess, lapsed! esimene taskuhäälingu-episood! Et olla mõnusalt intrigeerivad, võtame alustuseks ette seksi ja seksuaalsuse, arutame, kuidas intiimsuhe võib muutuda, kui perevalemisse lisanduvad lapsed, uurime, kas seks partneriga on ainus viis, kuidas paarisuhtes intiimsust toita, ja kuuleme, kuidas seksist lastele räägitakse. Õhku jäänud mõtteid on rohkem kui õigeid vastuseid, et saaksid oma mõtteid mõelda omal moel!Külalised: Korralikud pereisad Keilast / Birgot Kivinurm (“Seksuaalne: otse ja ausalt”) / Nakedlove.ee /@jesslapsed jälgijad.Kasulikku lisalugemist: www.tarkvanem.ee / Esther Perel “When three threatens two” / Gea Ashilevi “Isad suhtekeerises” / Dr Karen Gurney “Mind the Gap”.Kasulikku lisakuulamist: https://whereshouldwebegin.estherperel.com /TEDx Talks – Dr Karen Gurney. Muusika: Sten-Olle MERILIN MANDEL on vanemahariduse edendaja, vabakutseline lektor, vaimse tervise vabatahtlik ja Instagrami konto @jesslapsed asutaja ja vedaja. Selja taga on aastad fotograafina, tõlgina, lapsehoidjana ja lasteaiaõpetajana, hetkel on käsil kasvatuspsühholoogia MSc Bristoli ülikoolis ja kasvatusteaduste MA Tallinna Ülikoolis. Südant põksutavad feminism ning tervisega seotud müüdid ja stigmad meditsiinilisest ja psühholoogilisest vaatevinklist. “Klotsinurgajutud” autor. Lastevaba.GEA ASHILEVI on hariduselt psühholoog, lisaks väljaõppes pereterapeut, vaimse tervise koolitaja MTÜ Peaasjad meeskonnas ning erinevate juhendajate käe all nii Eestis kui Hollandis teadveloleku (mindfulness) tehnikaid õppinud ja õpetanud kahe lapse ema, abikaasa ja tütar. Südameteemad nii erialaselt kui eraelus on seotud teadveloleva vanemluse ning loova eneseväljendusega. www.geaaeg.ee / www.peaasi.ee.

Läbimõeldud ja teadlik lahkuminek paarisuhtes

#18 Läbimõeldud ja teadlik lahkuminek paarisuhtes

Kuula:

Kirjeldus:
Nii nagu puudub kindel ja toimiv juhend armumisel, pole manuaali ka lahkuminemisel. Selles taskuhäälingus räägime, kuidas minna partneriga lahku läbimõeldult ja teadlikult, kui peres on lapsed. Ka lapsed vajavad eakohaseid seletusi selle kohta, mis hakkab edasi juhtuma ja millal nad teist vanemat jälle näevad. Sirle Blumbergi vestluskaaslaseks on lastekaitse osakonna perelepitusteenuse projektijuht Ann Lind-Liiberg.

Teele Viira “Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!”

#26 DALI PODCAST: Teele Viira “Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!” by dalikarat | Dali Karat

Kuula:

Kirjeldus:
🎧 DALÍ PODCAST #26: Teele Viira “Meelelahutusmaailm on võlts, väsitav ja ebasiiras!”
.
Saarlane Teele Viira sai meile tuntuks läbi telesaate “Eesti otsib superstaari” neljandast hooajast, kus ta saavutas finaalis 5. koha. Sealt edasi figureeris ta meedias aktiivselt, andis kontserte ja poseeris ajakirjades. Tema energiline, positiivne ja isegi natuke kreisi olek on lummavad!
.
Viimasel ajal on Teele aga pigem “kadunud” olnud. Ta on pühendunud oma lapse kasvatamisele, aga samas pole ka laulmine ja esinemine päris kadunud. Pigem on avalikkuse ees olemist vähemaks jäänud.
.
Podcastis jagab Teele ausalt oma nägemust karmist meelelahutusmaailmast, enese ära kaotamisest, ebasiirusest ja maskide kandmisest. Ning vaat et päris esimest korda jagab Teele avalikult ka enda vaimset poolt. Ta on spirituaalne, sügav ja tasakaalukas! Puudutatud ei jää ka teemad emadusest, paarisuhtest ja armastusest.
.
Saatest saad teada:
🧡 Mismoodi Teele end meelelahutusmaailmas ära kaotas?
💛 Miks tal pole 5 albumit ja kõrget lendu muusikaäris?
💚 Kuidas näeb ta oma praegust paarisuhet?
💛 Milline on ta emana?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/TeeleYouTube
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/TeeleSoundcloud
📟 Spotify –
.
Ilusat kuulamist ja tea, et me kõik oleme ilusal teekonnal❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #teeleviira

Epp Kärsin tabudeta õnneliku paarisuhte saladustest

Epp Kärsin tabudeta õnneliku paarisuhte saladustest

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas siis ikkagi paarisuhtes säilitada ja leida see kirg, kui naisel pole jaksu ja meeski töötab automaatpiloodil igapäevarutiinis? “Sina ise oled number üks! Kui ema ja isa on õnnelikud, on ka pere õnnelik” rõhutab Epp, kus harmoonilise suhte saladused peidetud on, ent mida ikka ja jälle meelde tuletama peab. “Aega ei leita, see tuleb ka võtta!” ütleb Epp, et uinunud seksuaalsust saab äratada. Kuidas? Kuula!

Terapeut Indres Viirsaar: laste jaoks ei ole midagi tähtsamat kui õnnelikud vanemad

Terapeut Indres Viirsaar: laste jaoks ei ole midagi tähtsamat kui õnnelikud vanemad

Kuula:

Kirjeldus:
“Hea paarisuhte tagab hea suhtlemisoskus. Peame oskama kuulata ja välja öelda rahulikult selle mida me mõtleme, austades vestluskaaslast. Ma abiellusin varakult ja meie peres kasvas 2 last. Tagasi vaadates pean paraku endale tunnistama, et mu esimene abielu purunes, sest ma ei osanud suhelda,” ütleb vabastava hingamise terapeut Indres Viirsaar.

Mees räägib, kuidas soolonaudislikus ja suhe kokku käivad

Mees räägib, kuidas soolonaudislikus ja suhe kokku käivad

Kuula:

Kirjeldus:
Tänane «Naistejuttude» episood on eriline – meil on lisaks tavakolmikule Kristina, Heidi ja Dagmar külas erikülaline, Heidi elukaaslane.

Niisiis saame kuulda ka mehe perspektiivi paljudele seksikatele teemadele. Me arutame, kuidas isolatsiooniajal paarid teineteise jaoks aega leiavad, lisaks võtame ette soolonaudiskluse teema. Kuidas ühendada paarisuhe ja masturbeerimine? Kas need üldse peab ühendama või peaks eraldi hoidma?

Saade on linti võetud 10. aprillil.

Paariterapeut Ja Konstellöör Indres Viirsaar

#5 Dalí Podcast Saates Paariterapeut Ja Konstellöör Indres Viirsaar

Kuula:

Kirjeldus:
Tänane saatekülaline on paariterapeut ja konstellöör Indres Viirsaar. Indresega räägime paarisuhetest ja sellest, kuidas luua endale ideaalne paarisuhe. Mis üldse on ideaalne paarisuhe ja mida tema oma kogemuste ning õpingute kaudu on suhetest üldiselt teada saanud? ❤️
Indrese rahulik olek on kaasakiskuv ning tema jutt sügav ja mõtlemapanev. Soovitan kuulata 🙂

Podcast kestab 1h ja sellest saad teada:
💫 Mis on ideaalse suhte komponendid
💁‍♀️ Kuidas ise paremaks inimeseks saada
🧚‍♀️ Mismoodi hoida oma paarisuhet
🤩 Millal pöörduda paariterapeudi poole

Indrese kohta saad lisainfot tema:
👉 Olen Hoitud FB lehelt – https://www.facebook.com/Olen-hoitud-103957627818946/
👉 kodulehelt www.olenhoitud.ee

Ilusat kuulamist ja jäta meelde – kogu maailm, sh Sinu paarisuhe, algab Sinust endast! ❤️
Dalí

Emade seksiarsenalis on nii lukku käiv uks kui õiged libestid

emade seksiarsenalis on nii lukku käiv uks kui õiged libestid

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on saatejuht Dagmar Lambil «Naistejuttude» stuudios külas seksika pesupoe Ulakas Kaunitar perenaine Kirki Kubri, kellega arutame emade seksisaladuste üle.

Kui naine saab emaks, siis võib pahatihti juhtuda, et emadus võtab kogu elu üle ning seksile pole aega ega tahtmist mõeldagi. Miks see aga ikkagi oluline on ja kuidas endas taas ulakas pool üles leida, sellest täna räägimegi.

Lisaks arutame, mis võiks olla ühe ulaka ema seksiarsenalis, milliseid nippe ja trikke tasub teada, kuidas rääkida lastega seksist ning kuidas hoida paarisuhet, kui ellu lisanduvad väikesed inimesed, kes justkui kogu tähelepanu nõuavad.

Mööda ei lähe me ka seksist enne rasedust ja rasedusaegsest seksist – kuidas tagada, et suures lapseplaneerimishoos rõõm seksist kaduma ei läheks, mida peab tähele panema mees, kui naine rasedaks jääb ja mida naine ise võiks enda, mänguasjade, libestite kohta raseduse ajal teada.

Kuula saadet!

Õnne Aas – Udam “Piiride seadmine last kahjustamata.”

Lugu #5 Õnne Aas – Udam “Piiride seadmine last kahjustamata.” by Pesapuu Perekeskus

Kuula:

Kirjeldus:
„Ükski inimene ei saa elada ilma teiste inimesteta“ /Dalai-laama, s. 1935/. …nii lihtne ja samas nii keeruline see ongi, – sest enamasti ei oska me öelda teisele, mida me vajame, mis meid rõõmustab või kurvastab…

Õnne Aas-Udam on kunstiterapeut, Gordoni perekooli koolitaja, PREP paarisuhtekoolitaja ja psühholoogiline nõustaja ning Õnne aitab inimestel õppida uuesti suhtlema seeläbi aidates inimestel luua täisväärtuslikumad ja õnnelikumad suhted 🙂

Saates räägime teemadest:
📌Kuidas tulla toime tunnetega, kui saadad lapse lasteaeda?
📌Lapse lasteaiaga kohanemine.
📌Vanema ja lapse tunded lasteaeda minnes. Kuidas nende tunnetega toime tulla?
📌Piiride seadmine last kahjustamata.
📌Laste omavahelised tülid. Kas ja kuidas neid lahendada?
📌Iseenda hoidmine.
📌Kuidas paarisuhet hoida? Kuidas leida aega?
📌Erinevad koolitused, kust saada abi, kui suhted on juba katki ja/või vanemad lahus.
📌Kuidas säästa lapsi lahkuminekust tekkivatest traumadest?

🎙Kuula saadet otse soundcloudist:
🎙Kodulehelt https://pesapuuperekeskus.ee/podcast-veebiraadio/

Kasulikud viited:
https://perejakodu.delfi.ee/lasteaialaps/miks-laps-tegelikult-nutab-kui-vanem-ta-lasteaeda-viib?id=75597233

Tugevate tunnetega toimetuleku kaardid: https://www.vianaturale.ee/epood/tugevate-tunnetega-toimetuleku-kaardid