Kauplemise ABC. Eesti kauplemise maaletooja: raha kasvatamiseks on vaja kirge

21.01.21 Kauplemise ABC. Eesti kauplemise maaletooja: raha kasvatamiseks on vaja kirge

Kuula:

Kirjeldus:
Uues saatesarja Kauplemise ABC esimeses saates on külas mitu aastakümmet päevakauplemisega tegelev ja seetõttu Eesti kauplemise maaletoojaks peetud Marek Kallin. Saates selgub, milliste strateegiatega Kallin on edu saavutanud, milliseid indikaatoreid kasutab, kuidas oma meeskonda kauplejaid valib ning millist nõu annaks ta “The Big Short´i” Michael Burryle, kes detsembri alguses Tesla aktsiat lühikeseks müüs. Saadet juhib Anu Lill.

ERISAADE – Päevakauplemine, valuutarisk, riskihaldus, börsimaaklerid, stop loss jpm

Börsijutud #5 ERISAADE – Päevakauplemine, valuutarisk, riskihaldus, börsimaaklerid, stop loss jpm by Börsijutud • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
* Video formaadiks külasta meie YouTube’i kanalit aadressil Börsijutud.ee
Börsijutud – Investor vs kaupleja
Võtame ette parasjagu laineid löövad ja aktuaalsed börsiteemad. Märten ei tea, mida Markus temalt küsib ning Markus ei tea, mida Märten temalt küsib.

Päevakauplemisest Marek Kalliniga

Päevakauplemisest Marek Kalliniga – LHV Podcast 01 2018

Kuula:

Kirjeldus:
LHV esimeses podcastis on meie vanemmaakleri Nelli Jansoni vestluskaaslane päevakaupleja Marek Kallin. Jutuajamise teemaks on kauplemine, kauplemisega alustamine ja mida tehingute tegemisel silmas pidada. Puutumata ei jää ka aktuaalne krüptoraha teema.

Marek Kallin on õige inimene aktsiakauplemist tutvustama, kuna teda võib pidada ka kauplemise maaletoojaks Eestisse. Peaaegu kahe aastakümne jooksul on Marek tõestanud, kuidas õigesti tehinguid tehes on võimalik edukas olla. Täna tegeleb Marek ka kauplemisalaste koolituste tegemisega.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt.