Populism ja Kolumbia (ft RSR Kooli)

Populism ja Kolumbia (ft RSR Kooli)

Kuula:

Kirjeldus:
Meie teame mida kõik tahavad. Populismi!
Mis loom see populism õieti on? Vähem sõnu rohkem tegusid- ikka loomulikult vastupidi. Odav või hoopis kallis populaarsus? Sellele saab vastuse läbi Kolumbias toimuva prillide.
Juttu puhuvad Inge Maas ja Saskia Lilli Lehtsalu, kes tegutseb ühtlasi ka puldis. Küsitleb Paula Kägu. Mitu korda kõlab saate jooksul sõna populism? Kuula ja loe kokku!

Tigray, Nobel ja kevad südames

Tigray, Nobel ja kevad südames

Kuula:

Kirjeldus:
Etioopia peaminister Ahmed pälvis 2019. aastal Nobeli rahupreemia. jee! kas tänaseks on nooblist mehest midagi säilinud? ei!
Ahmed flirdib pikaaegse vaenlase Eritreaga ja sõdib koos temaga Tigray vastu. lisaks nooblitele meestele hävitavad inimelusid veel rohutirtsud. mis saab Aafrika Sarvel edasi?
stuudios õitsevad saatekülalised Paula Kägu, Solveig Niitra ja saatejuht Helena Eglit.
kuigi teema on morbiidne, pahvatavad saatetegijad mitmel korral naerma. miks? ülemeelikkus, vist. ja kevad südames.

Pinged Egeuse merel

Pinged Egeuse merel

Kuula:

Kirjeldus:
Kahe NATO liitlasriigi Kreeka ja Türgi vahel on toimumas üha teravamaks muutuv konflikt Vahemere osas. Milles seisnevad peamised lahkhelid ? Kes on konflikti kaasatud ? Kuidas see mõjutab meie julgeolekut ? Nendele ja veel paljudele muudele küsimustele proovivad leida vastust saatekülalised Carl Philip Laantee Reintamm ja Paula Kägu. Saatejuhi rolli täidab Carlos Kleimann ning puldis on Iljas Abubakarov.