Mercedes-Benz GLC 200

Mercedes-Benz GLC 200

Kuula:

Kirjeldus:
Kas juba isutab sõita selle imelise luksust täis 62k maksva kurjamiga? 💸 Mercedes-Benz GLC 200 d 4MATIC Coupe on midagi erilist! 💸 Minul naisena igastahes silm särab. Täielik harakas. Mehed saavad tänitada, kõik mis maksab palju, särab, luksust täis..Naistele meeldib. No, aga eluke on täis rabamist ja rügamist, kes seda luksust siis ei jumaldaks! Räägin ka ökonoomsusest ja mugavusest päris palju. Kuula, kui palju läks Tallinnas käik maksma! Ma üllatan Sind! Ma luban..
IG: @positiivnepodcast @paulalill www.paulalill.com

Opel Mokka GS Line Plus

Opel Mokka GS Line Plus

Kuula:

Kirjeldus:
Vauuu! See ja Opel?!! Jah, täielik üllataja Opel Mokka GS Line Plus 1.2 Turbo 96kW. Ja sellel pole käigukangi! Kui Sa veel seest näeksid? Mine vaata pilte Instagramist – @positiivnepodcast. Räägime disainist, hinnast ja (ebareaalsest) ökonoomsusest! Tasub kuulata ja veelgi rohekm ise sõitma minna, sest muidu Sa ei usu mind! Ilmselt, sest ma ise ka ei usuks, kui poleks oma käega katsuda saanud. 😛 Hea kiire kuulamine!
Tanel tegi ägedat sõitu ka meile, et liigub küll! 🤷🏼‍♀️🔥

Mercedes-Benz EQV

Mercedes-Benz EQV

Kuula:

Kirjeldus:
See ülimalt äge 0 cm3 ehk 100% elektriline, esiveoline pirakas buss oli minu kätes terve nädalavahetuse – Mõnus!. EQV-d on nii pikka kui ka ülipika sõidukipikkusena võimalik tellida 5140 mm / 5370 mm, max võimsus 150 KW (204 hj) ning ruumi jagub seal kuni 8-inimesele. Mine ja kuula minu sõidukogemust. Käisime temaga lausa karjääris ja nautisime nii tormi kui ka ilusat ilma. Sõidumüra68 dB(A). Elektrienergia kulu – 263.2 Wh/100km. V-klass = suurepärane sõidumugavus, turvaliselt teel, tippklass nagu Mercedes-Benz ikka!
Kiirlaadimisjaamaga tankla Tartus – Reinul ei andnud rahu ja ta leidis selle pamparampampampaaaaa…Aardla Olerex!
www.mercedes-benz.ee
Foto: Rein Leib Photography

Alfa Romeo Giulia Veloce

Alfa Romeo Giulia Veloce by Paula Podcast ⚡️ • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Alfa Romeo Giulia Veloce 280 AWD 2.0 Turbo 16V 206kW. Selles episoodis kuuled ka Giulia Veloce ja Stelvio Veloce võrdlusmomenti! Luksuslikud uued Alfa Romeo mudelid, maailmas tuntud kui luksusklassi äriautod. Autod, mida Eesti liikluses väga ei kohta – Silmapaistev!
Kuula seda episoodi ning kindlasti ka Alfa Romeo Stelvio Veloce episoodi! 🖤  Aastaid tagasi ma põlgasin millegi pärast Alfa Romeot, ma ei oska öelda, kas välimus, sisse pole ma istunud, et üldse näha seestpoolt. Aga nüüd.. Nad on suuremad, kurjemad, ülimalt luksuslikud ning mind on viimase piirini viidud, kus ma tõesti jumaldan seda autot. Küll aga siin on ka väike miinus..
Aitäh Carring AS  
www.carring.ee

Mercedes-Benz V 300 Avantgarde

Mercedes-Benz V 300 Avantgarde

Kuula:

Kirjeldus:
Mina pole varem bussiga nii kaua sõitnud järjest 🤷🏼‍♀️! Kolmapäeva õhtust ja reedeni. Mercedes-Benz V 300 Avantgarde A2 4MATIC AMG pakett 2.0 176kW. Veidralt mugav kogemus. Kes arvab, et sellised suured asjandused ei liigu, siis 176kW ei vea teid alt! Imeline disain, audiosüsteem.. Suvi on tulekul ja parim valik kodumaad avastada perega – Mercedes-Benz V-klass!
Aitäh Tartu Veho AS esindus! Aitäh Robert!
www.mercedes-benz.ee

RA BBQ

RA BBQ

Kuula:

Kirjeldus:
Mis on RA BBQ – parim barbeque maitseelamus! Reljo Laur ja Arbo Unt peavad lisaks ka liikuvale grillile pubi Ahjal – Ah-Ja Pubi!
Tutvu nende tublide meestega ja kuula, kuidas liha maitses.. 🤤 Ps. Kuna ilmad lähevad aina ilusamaks, siis Ahja pole üldse kaugel ja rabad ning matkarajad ongi juba ummistunud. Väike väljasõit linnast veidi välja,osta poistelt väike ribi kaasa ja mine jaluta!

Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS

Kuula:

Kirjeldus:
Käisin sõitmas selle imelise Porsche Macan GTS 280kW 380Hj 2,9 liitrise V6 biturbomootoriga sportautoga. Driving pleasure it is!
Sellise luksusliku GTS-i hind on 106900€. Kuula, mis hääled tal on, imeline! Kuuled episoodis ka Sport Chrono paketist.
Aitäh Porsche Eesti! www.porsche.ee

Andersons Craft Beer

Andersons Craft Beer

Kuula:

Kirjeldus:
Tartu linnas asub selline kift pruulikoda?! Sten ja Anton räägivad mulle kas pruulikojaga ratsa rikkaks ka saab ja, kuidas kõik alguse sai. Igavatele kuuspaki joojatele on see episood keelatud! 🤭 Sest need poisid villivad sellist käsitööõlu, et kuku pikali. 🌈Jahmatavalt vinge disain, mis kutsub juba kaugelt Anderson’s käsitööd endaga kaasa haarama ning see maitse. Mina mekkisin John Vic’i ja see mahlasus, melon.. mango, mis iganes see on. Ka sellest räägime episoodist! Kust see maitse saadakse?! 🥭 Aitäh, mina jälle õllevõrra targem 😁! www.andersonscraft.com Tähelepanu tegemist on alkoholiga, alkohol võib kahjustada Teie tervist!

Lauri Räpp

Lauri Räpp

Kuula:

Kirjeldus:
Pole ime, kui oled tabanud end luuleridade lummusest, mille on loonud Lauri Räpp. See mees lausa ´´sööb´´ raamatuid ja kirjutab neid samuti meeletu kiirusega! Lauri on nimelt nelja uhke raamatu autor. Hollandi juust, kuidas Lauri on sellega seotud? Vana Tallinna juust??! Mind liigutas väga, kuidas on puuetega inimesed seotud Hollandi juustuga! Kui palju huvitavat.. Appi! Te peate seda kuulama, sest lõpus on palju palju lugemissoovitusi!
No Lauriga oleks see episood võinud vabalt ka kaks tundi pikk olla, nii põnev ja hariv vestlus! 
www.laurirapp.ee 
www.hollandijuust.ee 

Opel Insignia Sports Tourer

Opel Insignia Sports Tourer

Kuula:

Kirjeldus:
Lucky nr. 7! 🍀 Õnnelik Opel Insignia Sports Tourer Innovation Plus 2.0 (154 kW) BiTurbo CDTI. Nelivedu! 
See tuliuus mudel on ülima varustuspaketiga. Mine ja kuula minu sõidukogemusest. 1,5 päeva selle Insignia roolis. 
Ja noo vabandust, see 🎶 Bose sound teeb ikka paljudele silmad ette! 
Aitäh Carring AS! Aitäh Tanel alati hea info eest – see mees juba teab autodest! 🕺🏼Küsige julgelt!
www.carring.ee