pensionireform

Finantsuudised fookuses: kogu tõde pensionist ehk kuidas uuest aastast jõukust koguda

16.12.20 Finantsuudised fookuses: kogu tõde pensionist ehk kuidas uuest aastast jõukust koguda Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/947874862-aripaeva-raadio-161220-finantsuudised-fookuses-kogu-tode-pensionist-ehk-kuidas-uuest-aastast-joukust-koguda.mp3 Kirjeldus: Seekordne saade räägib uuest aastast jõustuvast pensionireformist. Kogemust ja näpunäiteid ning soovitusi pensioniraha kogumiseks jagavad investor ja TTÜ õppejõud Kristjan Liivamägi ning Luminori Baltikumi pensioniüksuse juht Rasmus Pikkani. Saate juhatab sisse aga Luminori peaanalüütik Tõnu Palm, kes hindab majanduse käekäiku….

Read More

Mida teha pensioniga?

Saade #214: Mida teha pensioniga? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/940428631-investeerimisraadio-saade-214-mida-teha-pensioniga.mp3 Kirjeldus: Väike kokkuvõte pensionireformiga tehtud otsustest ja mida meie ise teeme.

Read More

Lauri Leppik “Pensionireform – lahutus Eesti moodi?”

Ekspert eetris: Lauri Leppik “Pensionireform – lahutus Eesti moodi?” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/923719354-tallinnaylikool-ekspert-eetris-lauri-leppik-pensionireform-lahutus-eesti-moodi.mp3 Kirjeldus: Poleemikat põhjustanud pensionireformi seadus on välja kuulutatud ja see toob kaasa olulisi muutusi senises pensionisüsteemis. Reformi saatus sõltub suurel määral inimeste valikutest – osa kibeleb raha välja võtma, teine osa plaanib pensionikogumist jätkata. Millised tegurid sellist reformi tagant tõukasid? Millisele uuele arenguteele see…

Read More

USA börsi müügisurve, WDI, pensionireform, kodubörsi eelistus

Börsijutud #2 – USA börsi müügisurve, WDI, pensionireform, kodubörsi eelistus by Börsijutud • A podcast on Anchor Kuula: https://anchor.fm/s/4bed763c/podcast/play/26449257/https%3A%2F%2Fd3ctxlq1ktw2nl.cloudfront.net%2Fstaging%2F2021-1-9%2Fb870859f-c3d6-d937-1d4b-04a52c81ba35.mp3 Kirjeldus: * Video formaadiks külasta meie YouTube’i kanalit aadressil Börsijutud.ee Börsijutud – Investor vs kaupleja Võtame ette parasjagu laineid löövad ja aktuaalsed börsiteemad. Märten ei tea, mida Markus temalt küsib ning Markus ei tea, mida Märten…

Read More

Helir-Valdor Seeder: ei ole üldse häbi olnud

2. Helir-Valdor Seeder: ei ole üldse häbi olnud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/793578922-viljakysib-helir-valdor-seeder-ei-ole-uldse-habi-olnud.mp3 Kirjeldus: Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder selgitab, milles ajakirjanikud eksisid, kui pidasid tema käitumist pensionireformi ja teise samba maksete peatamise sidumise asjus väljapressimiseks.

Read More

Priit Sibul Isamaa ja EKRE erinevusest: meie tegutseme, nemad röögivad

Priit Sibul Isamaa ja EKRE erinevusest: meie tegutseme, nemad röögivad Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/548174487-tagatuba-priit-sibul-isamaa-ja-ekre-erinevusest-meie-tegutseme-nemad-roogivad.mp3 Kirjeldus: Stuudios on Isamaa peasekretär Priit Sibul, kes räägib, ränderaamsitikust, erisustest EKRE-ga, Isamaa pensionireformi lubadustest ning soovitavast kohtade arvust järgmises riigikogus.

Read More