Mariliis Lukk – Perevägivallast õnnelike perede haldjaks

Mariliis Lukk – Perevägivallast õnnelike perede haldjaks by E.L.U. Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Hei, saame tuttavaks! Kui soovid teada kes ma olen ja miks ELU Podcastiga algust tegin, siis seda saad kuulata siin väikeses tutvustuses. 
E.L.U. (Eduni Läbi Uskumuste) Podcast sai oma nime seetõttu, et mina avastasin enda jaoks uskumuste rolli enda elus. Kas sina tead mis on uskumused? Mina ka ei teadnud!  Need on nagu rongirööpad, mida mööda sinu mõte liigub.
 Uskumused on sinu alateadlikud mõtted, milles oled 100% veendunud, et see on absoluutne tõde. Need võivad sind kas edasi viia või tagasi hoida ja sa ise ei teagi seda.
Hea uudis on see, et uskumusi on võimalik muuta, aga esialgu pead need endale teadvustama. Mina olen seda teinud ja soovin aidata ka sinul vabaneda enda limiteeritd uskumustest, et saaksid kujundada enda ELU nii nagu tegelikult tahad!   
Aitäh, et mind kuulad! 
Jälgi E.L.U. Podcasti ka Facebookis ja Instagramis. 

Kuidas pääseda vägivaldsest suhtest?

108. saade (13.07.2019) Kuidas pääseda vägivaldsest suhtest?

Kuula:

Kirjeldus:
Perevägivald ei ole pere siseasi. Eelmisel aastal teatati ligi 12 000 perevägivallajuhtumist, registreeriti ligi 4000 perevägivalla kuritegu, millest seitse lõppes surmaga.

Kohe on raamatulettidel saatejuht Dagmar Lambi romaan «Ü nagu üksikema», mis jutustab ühe vägivaldse suhte lahkumineku loo. Tegelikult jutustab see tuhandete naiste lugu, sest Dagmar on oma ajakirjanikukarjääri jooksul rääkinud kümnete naistega, kes on kogenud perevägivalda ning just selle põhjal raamat ka valmis. Need lood on kõik kahjuks liiga sarnased…

Stuudios räägivad Kristina Herodes ja Heidi Ruul Dagmariga vägivaldsetest suhetest, sellest, kuidas ja miks nartsissistid oma partneritega manipuleerivad, millised on vägivaldse suhte toimemehhanismid ning «miks ta siis ometi ära ei tule» ehk sellest, miks on nii raske sellisest suhtest vabaks rabeleda.

Kui sa oled vägivaldses suhtes ja vajad abi, siis helista 116 006 või 1492. Väljapääs on olemas!