Dacia ja Lada hakkavad üheskoos arenema

68. Dacia ja Lada hakkavad üheskoos arenema by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Dacia ja Lada on mõlemad autotootjad, mis teatud inimrühmades on saavutanud kultusautode taseme. Samal ajal on teisel pool inimesed, kes neid autosid lausa põlgavad. Vahva uudis on aga see, et tulevikus saavad Ladad olema palju rohkem nagu Daciad ja ka vastupidi!

Lisaks räägime Peugeot lubadusest hakata tootma edaspidi igast mudelist edaspidi ka sportversioone. Algust on juba tehtud, Peugeot 508 PSE näeb päevavalgust juba sellel aastal. Nii mõnelegi võib aga tuska teha see, et tegemist on tõenäoliselt hübriididega.

Arutleme ka viie minutiga laetavate elektriakude teemal, mida Iisraelis arendatakse. Milline on selliste akude tulevik ning millal neid päriselt näha saab?

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Eesti aasta auto tiitlivõistlusel võistlustulle minev Land Rover Defender. Suur auto, palju võimu ning väga militaristlik välimus. Kas tasub selle tohutu nelikveolise tanki poole tõsiselt vaadata või piisab vaid kiirest pilgust?

Lõpetuseks räägime inimeste käitumisest lumistes teeoludes. Kas eestlased on oma talvesõiduoskused ära kaotanud või mis on selle taga, et inimesed sõidavad lahtise lumega kaetud teedel täpselt nii nagu keskmisel suvepäeval?