Piirangutest, vaktsineerimispassist ja eutanaasiast

Piirangutest, vaktsineerimispassist ja eutanaasiast

Kuula:

Kirjeldus:
Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid võtavad teemaks võitluse pandeemia vastu – piirangud ja nende kommunikeerimine. Sealhulgas vahetatakse mõtteid ka vaktsineerimispassidest. Lisaks eelnevale räägivad saatejuhid eutanaasiast. Nimelt Prantsusmaal arutatakse vastavat seaduseelnõu, mille suhtes on teravalt kriitiline kirjanik Michel Houellebecq.

Patrik Göransson: „Me vajame pühakuid ja kangelasi!”.

episood 77 – Patrik Göransson: „Me vajame pühakuid ja kangelasi!”.

Kuula:

Kirjeldus:
Patrik Göransson on Eestis tegutsev Rootsi vaimulik. Kohtusime temaga Rootsi-Mihkli koguduse lähedal asuvas väikeses aiamajas.
Rääkisime tema teekonnast, vabadusest, piirangutest, suremise ilust, elamise rõõmust, alandlikkusest ja enda pildistamisest.
Patrik ütles, et inimene on loodud ikka muretult elama!
Proovime siis! Head kuulamist.
Pildi originaal: https://www.hbl.fi/artikel/fler-dop-an-begravningar-pa-svenska-i-tallinn-2/

Mis Eestist Saab? Kriisist väljumine. Kaja Kallas ja Taavi Rõivas

Mis Eestist Saab? Kriisist väljumine. Kaja Kallas ja Taavi Rõivas

Kuula:

Kirjeldus:
Praeguses eriolukorras on paljudel tekkinud küsimus, kuidas Eesti koroonakriisist väljub. Meil on hea meel teatada, et on alanud Reformierakonna saatesari “Mis Eestist saab?”

Esimeses saates arutavad Reformierakonna juht Kaja Kallas ja Taavi Rõivas kriisist väljumise plaani üle. Juttu tuleb sellest, kas praegu kehtestatud piirangud on piisavad, tuleks neid karmistada või millal võiks Eestis loobuda 2+2 piirangust. Samuti arutatakse koroonakriisi mõjust meie majandustegevusele ja palju muud.