pinge

Kaelavalu aitab leevendada lihtne ja igaühele kättesaadav tegevus

Kaelavalu aitab leevendada lihtne ja igaühele kättesaadav tegevus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1025794591-tervist-kaelavalu-aitab-leevendada-lihtne-ja-igauhele-kattesaadav-tegevus.mp3 Kirjeldus: Üha sagedamini pöörduvad abivahendikeskustesse inimesed, kes kurdavad kaelavalu ning küsivad, millised abivahendid aitaks toime tulla pingetega ülakehas ja õlavõõtme piirkonnas ning kuidas end aidata, kui selg on valust kangeks jäänud.

Read More

Kuidas ennast aidata, kui kehas on pinge või ärevus?

Kuidas ennast aidata, kui kehas on pinge või ärevus? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/970453687-vaimnetervis-kuidas-ennast-aidata-kui-kehas-on-pinge-voi-arevus.mp3 Kirjeldus: Seekordses “Vaimse tervise heaks” podcast’is vestlevad psühholoog Rita Rätsepp ja tervendaja Andres Saks. Andresele meeldib enda kohta öelda, et ta on teejuht, kes annab inimestele nõu ja abi enda elus kogetud kogemuste läbi.

Read More

Miks meil juhe tähtsal hetkel kinni jookseb?

Podcast #7: Miks meil juhe tähtsal hetkel kinni jookseb? Kuula: https://media.blubrry.com/coachraimojutud/content.blubrry.com/coachraimojutud/Miks_meil_juhe_kinni_jookseb-15_06_2020.mp3 Kirjeldus: Räägin seekord sellest, miks me kipume pinge olukordades üle mõtlema ja miks mõnikord mõte kipub piltlikult öeldes kinni jooksma. Ning miks see ebameeldiv mõtete hangumine kimbutab eelkõige inimesi, kes on justkui intelligentsemad. Ja muidugi räägin sellest, kuidas mõtete hangumise vastu ennast valmis panna….

Read More

Kas pudel veini nädalas teeb tervisele kahju või mitte?

Kas pudel veini nädalas teeb tervisele kahju või mitte? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/816142567-tervist-kas-pudel-veini-nadalas-teeb-tervisele-kahju-voi-mitte.mp3 Kirjeldus: Eriolukord hakkab küll lõppema, kuid hoolimata sellest on igavuse või masenduse tõttu alkoholi liigtarbijaid praegu tõenäoliselt omajagu. Psühholoog Mihhail Beljajev annab soovitusi, kuidas pingelises ja stressirohkes olukorras toime tulla nii, et vaimne tervis ei kannataks.

Read More