Madis Laas

Sähvatus 016 – Madis Laas by SÄHVATUS | Loovuse podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Augustis oleme külas Creative Unioni ühel rajajal Madis Laasil. Creative Union on orgaaniliselt kasvanud reklaami- ja turundusfirmade kogumik, mis sai alguse 25 aastat tagasi. Gruppi kuuluvad teiste seas Kontuur Leo Burnett, Newton Marketing, Identity, Vurr Digital, Royal Service jt. Kuulete sellest miks ja kuidas Madis oma ettevõttes juhtimise üle andis, mis rolli ta täna firmas igapäevaselt täidab, kuidas ta näeb, et valdkonnad järjest rohkem segunevad ning kuidas innovatsioon tekib.

Saatejuhid nagu ikka Piret Jeedas (Ruumiloomine) ja Indrek Maripuu (Loovusait).

#creativeunion #ruumiloomine #loovusait

Kokkuvõttev saade. Indrek Maripuu ja Piret Jeedas

Sähvatus 012 – Kokkuvõttev saade. Indrek Maripuu ja Piret Jeedas

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses saates ei olegi külalisi. Indrek ja Piret teevad hoopis vahekokkuvõtte sellest, mida nad oma külalistelt on aasta jooksul õppinud, mis mustreid märganud ja seoseid loonud. Kui sa pole aasta jooksul meid kuulama sattunud ja see on esimene kokkupuude, siis olek lahke – lühike ja tuumaks kokkuvõte esimesest üheteistkümnest episoodist on siin :-).

Stella Soomlais

Sähvatus 011 – Stella Soomlais by SÄHVATUS | Loovuse podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Stella on nahadisainer, keda ajab hommikul tööle soov luua atmosfäär, kus kaaslased armastaksid töötada, kuhu sõbrad ja kliendid tahaksid naasta ja mis ei rikastuks keskkonna arvelt. Tema eesmärk on tõestada, et nahastuudiot saab pidada vastutustundlikul ja innovaatilisel moel. Imetlusväärse sihikindlusega ja söakusega on ta teostanud eduka transformatsiooni üksikdisainerist ettevõtteni, kus töötab tosin töötajat. Räägimegi sellest teekonnast, ideede leidmisest, meeskonna juhtimisest ja kõigest mis sinna vahele jääb :-).

Saatejuhid Piret Jeedas (Ruumiloomine) ja Indrek Maripuu (Loovusait).

#stellasoomlais #stellasoomlaisdesign

Kriss Eglite

Sähvatus 008 – Kriss Eglite

Kuula:

Kirjeldus:
Kriss Eglite on enesekindel ja loomingulist vabadust nautiv ehtebrändi New Vintage by Kriss disainer. Vestleme otse tema loomingu keskel reeglite rikkumisest, klientide leidmisest, kõhklemisest ja sellest, kui oluline oma loomingut maailmaga jagada.

#nvbyk #loovusait #ruumiloomine #sahvatus #podcast

Küsivad: Piret Jeedas (www.ruumiloomine.ee) ja Indrek Maripuu (www.loovusait.ee).

Tõnis Leissoo

Sähvatus 007 – Tõnis Leissoo by SÄHVATUS | Loovuse podcast

Kuula:

Kirjeldus:
Pikaajalise IT kogemusega uudishimulik ettevõtja Tõnis Leissoo suunamisel kutsume sind seekord põnevasse ajatute kellade loomise maailma. Tõnis on lapsest saati tundnud huvi kellamaailma vastu neid nii uurides kui lõhkudes. Täna tõdeb ta, et liiga suur töökoormus ja sõbra poolt juhuslikult pillatud fraas olid need põhjused, miks ta hakkas kellasid tegema. 

Kuulates saad ka teada, kui põhjaliku süvenemise ja pika katsetamise tulemusel sündis esimene kell Wõitleja, kuidas teha asju pidevalt teistmoodi ning miks isetegemine Tõnisele oluline on.

Küsivad: Piret Jeedas (www.ruumiloomine.ee) ja Indrek Maripuu (www.loovusait.ee).

#estonia1918, #woitleja, #ev100