Renault New CAPTUR Hybrid

Renault New CAPTUR Hybrid

Kuula:

Kirjeldus:
Ergas ja pehme linnamaastur 1,6 E-TECH 160hj pistikhübriid Intens. Antud mudeli hind on 28900€. Erilisemad tähelepanekud antud sõidukile: laadimiskaabel laadimisjaamale ja wallboxile (lae otse kodus pistikust), 360 kraadi kaamera, telefoni juhtmevaba laadija, esiistmete soojendus, roolisoojendus, ridadevahel hoidja, ohutu vahemaa hoiatussüsteem, hädapidurdusassistent.. jne!
Kuula ja avasta rohkem!

Deso ja rool ei käi kokku: halvimal juhul ootab roolinaha vahetus

62. Deso ja rool ei käi kokku: halvimal juhul ootab roolinaha vahetus by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
“Istmesoojendus” räägib sel korral hobiautode putitajate seas populaarsetest Haynesi manuaalidest, mille tootmine praegusel kujul ära lõpetatakse. Samas lubatakse digiprodukti, mis pabervormi ideaalselt asendama peaks.

VW tegevjuht Herbert Diess teatas, et juba lähema 5-10 aasta jooksul hakkavad tänavatel sõitma esimesed päris isejuhtivad autod. Arutame, kas see mõte tundub realistlik ning miks isejuhtivad autod meile kasulikud või kahjulikud on.

Mitmed riigid on välja kuulutanud, et lähema paari aastakümne jooksul hakatakse lubama ainult uute elektriautode tootmist. Nüüd on nimekirjas veel üks riik, mis juba 2030ndate aastate keskpaigaks elektriautode kasuks otsustanud – Jaapan. Millised riigid veel selles nimekirjas on ja mis see pikas perspektiivis tähendab?

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Renault Megane Grandtour pistikhübriid, mille kasuks räägivad selle ruumikus, kvaliteetsed kasutatud materjalid ja mugav sõidukogemus. Küsimärgina jääb aga õhku pistikhübriidi mõttekus, eriti olukorras, kus suur hulk elektriautode laadijaid on meil väga aeglased.

Nipinurgas räägime käte desinfitseerimisest ja selle võimalikust mõjust auto salongile. Kätepuhastusvahendites on peamiseks koostisaineks alkohol ning see võib hävitavalt mõjuda auto nahast detailidele roolil, käigukangil ning isegi nahkistmetele. Kuidas oma auto seest mõistlikult viirusevabana hoida ning samal ajal ka oma käed puhtad? Sellest räägime saates.

Uus BMW X5, kas eestlaste unelm ka pistikhübriidina?

31. Uus BMW X5, kas eestlaste unelm ka pistikhübriidina? by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordne Istmesoojendus võtab vaatluse alla luksusmasinad. Täpsemalt selle, kes nende roolis istuvad ja ka selle, kuidas nende roolis istuda on.

Räägime noobelautosid ja mölaklust puudutavast teadustööst. Kas Saksamaalt pärit kolme peenema auto rooli taga istuvadki ülbikud ja idioodid või on asi sellest sootuks keerukam?

Lisaks räägime korraliku juhi programmist (KOJU) ning mõtiskleme, kas see ongi see, mida meie liikluse raviks vaja?

Kas varsti on oodata ilusaid elektriautosid? Vanu häid muskelautosid meenutav Peugeot e-legend viitab, et nii võib täitsa olla. Ja tuleb välja, et nii mõnigi autofänn ootab kihvti välimusega elektriautod, mitte glorifitseeritud röstrit.

Proovisõiduautoks oli eestlaste üks lemmikuid – BMW X5, mille pistikhübriidi me proovisime. Tuleb välja, et pistik sobib linnamaasturile külge küll ja annab talle isegi kõvasti lisaväärtust (ja tõstab hinda).

Nipinurgas arutame autopesunippe talvisel ajal. Selles vallas ootame ka teie kõigi nippe ja soovitusi, kuidas talvel oma autot võiks pesta. Kommenteeri julgelt meie Facebooki lehel või saada meile e-kiri istmesoojendus@delfi.ee.

Saadet juhivad Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar.