Kas Grounded on tõesti nii hea?

6. augusti Puhata ja mängida: Kas Grounded on tõesti nii hea?

Kuula:

Kirjeldus:
Grounded on uus hitt, kas see on tegelikult ka nii hea nagu räägitakse? Rein ütleb! Uudistes räägime sellest, et PS4 puldid ei tööta PS5 mängudega. Microsoft XCloud tuleb välja septembris, Halo Infinite mitmikmäng tuleb tasuta ja kas Xbox Live Gold kaob üldse ära? Miks pole veel selle aasta Call of Duty välja kuulutatud? Kas uus Superhot on mängimist väärt? Martin ütleb! Rein on tagasi Hunt: Showdownis ja Rainer jälle tagasi The Last of Usi teises osas. Soovituseks on QuakeConi väljamüügid kõigil platvormidel.

Suvesamuraid

24. juuli Puhata ja mängida: suvesamuraid

Kuula:

Kirjeldus:
Me oleme puhkuselt tagasi! Vahepeal on nii mõndagi toimunud, seega peame rääkima Ubisoftist, mängudest mis vahepeal välja kuulutatud ja välja tulnud. Rainer on mänginud Sony viimast suurmängu PlayStation 4le, Ghost of Tsushima, uut Paper Mariot ja Trackmaniat, Rein aga on Gears Tacticsi maailmas ning süvenenud soomlaste Noitasse ja lugenud arvutist raamatut? Soovituseks , mis on Epicu mängupoes tasuta.

Puhata ja mängida – 300 – 02.23.2018

Puhata ja mängida – 300 – 02.23.2018 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Meil on käes 300. saade ja arutame, milline võiks olla lubatud uus PUBGi kaart ja kas me üldse tahaks Warcraft 4?

Uudisetes räägime aga äsja välja tulnud hariduslikust lisast Assassin’s Creed: Originsile ja sellest, et Nintendo rikub Euroopa Liidu seadusi. Rainerit rõõmustab Burnout Paradise’i Remaster, mis tuleb õige pea, ja Reinu FTLi sarnane mäng Abandom Ship, mis tuleb veel varem.

Rainer räägib 3D-platvormikast A Hat in Time, Rein räägib pikalt sellest, miks ta ikka mängib PUBGi, miks kõrbekaart on end ammendanud ja miks ta ootab Cryteki uut mängu Hunt: Showdown. Martin aga on proovinud PlayStation 4 PlayLinki mängu Hidden Agenda, mida juhitakse mobiiliga ja mänginud Vita peal puslemängu Papers, Please.

Soovituseks on seekord Sniper Elite 4, mis maksab Steamis 20 eurot.

Puhata ja mängida – 173 – Carmen “MsChaos” Peussa

Puhata ja mängida – 173 – 28.08.2015 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas üks Eesti populaarseimaid Twitchi striimijaid Carmen “MsChaos” Peussa, räägime striimimisest ja lisaks veel Until Dawnist.

Uudistes jätkame samal teemal, sest Youtube lansseeris enda mängunurga Youtube Gaming. Nintendo on aga patendeerinud konsooli, millel ei olegi diskiseadet ja Kerbal Space Program tuleb välja WiiU-le. Grand Theft Auto V konsooliversioonid saavad aga lõpuks videomonteerimistööriista.

Mängudest räägime pikemalt nendest mängudest, mida Carmen “McChaos” striimib ja Martin on mänginud PlayStation 4 eksklusiivset õudusmängu Until Dawn ning kiidab seda, Rainer on mänginud aga Tales from the Borderlandsi neljandat epsioodi ja pigem laidab seda.

Soovituseks on seekord Defence Grid 2 Steamis, mille saab 3,74 euroga ja Pacman 256 Androidile ja iOSile.

Puhata ja mängida – 165

Puhata ja mängida – 165 – 03.07.2015

Kuula:

Kirjeldus:
Nüüd on Rainer ja Rein ise nädalajagu proovinud Batman: Arkham Knighti ja … pole sel väga vigagi.

Tundub, et Batman: Arkham Knighti arvutiversioon võib olla väga katki, aga samas see võib sul üsna hästi joosta. Lisaks räägime, kui hea või halb mäng on selle tehnilise fopaa all peidus.

Uudistes peatume PlayStation 4 väikesel värskendusel, mis lisab sellele 1 TB kõvaketta ja teeb selle voolusäästlikumaks ja ilusamaks. Sellist mängu nagu Scrolls enam Mojang ei tee ja Dota 2 The Internationali auhinnafond on juba 15 miljonit dollarit.

Peale Batmani ja juba selle legendaarseks saanud tankiga hiilimismissioonidele räägime veel episoodilistest mängudest nagu Life is Strange ja Tales from the Borderlands viimastest osadest. Lisaks räägib Martin hiireklikiseiklusmängust Dead Synchonocity: Tomorrow Never Dies.

Soovituseks on sel nädalal PSNi allahindlus, kus saab näiteks hea hinnaga Grim Fandango: Remastered ja Child of Light.