Puhata ja mängida – 302 – 03.09.2018

Puhata ja mängida – 302 – 03.09.2018 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Otse kui välk selgest taevast tuli paar päeva tagasi välja Eesti uus arvutimäng Cheitha ja me oleme seda proovinud.

Call of Duty: Black Ops IIII (jah, selline number) on nüüd ametlik, aga palju selle kohta veel teada ei ole. Far Cry 5 tee-ise-seiklus mängulaad tundub väga äge ja State of Decay 2 väljatulekukuupäev on nüüd teada. Fortnite sai juurde uue mängulaadi ja Euro Truck Simulator 2 saab Eesti teel, mille peal sõita.

Martin on mänginud Eesti tulistamismängu Cheitha ja lisaks on proovinud ta South Park: The Fractured But Whole rollimängu. Rainer on mänginud platvormikat Super Lucky’s Tale ja kihutamismänge Burnout ja Burnout 2.

Soovituseks on seekord strateegiamäng Northgard, mis sai üksikmängu kampaania, ja PlayStation Plus, mis on praegu 25% alla hinnatud.

Puhata ja mängida – 301 – 03.02.2018

Puhata ja mängida – 301 – 03.02.2018 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases saates räägime pikemalt kahest uuest mängust: tiimipõhisest tulistamisest Hunt: Showdown ja strateegiamängust Into the Breach.

Hoiatused mikromaksete kohta tulevad mängukarpide peale, aga kas see on piisav? Saime teada, et Detroit: Become Human ilmub 25. mail ja märtsi PlayStation Plusis pakutav mänguvalik on väga hea, kuid aata pärast enam seal PS3 ja Vita mänge ei ole.

Duke Nukem 3D tegija 3DRealms andis välja uue mängu Ion Maiden, mis näeb välja täpselt nagu Duke Nukem 3D ja Sega andis kogemata Yakuza 6 tasuta välja PSN-is.

Rein on proovinud Cryteki uut mängu Hunt: Showdown, mis proovib olla uus PUBG. Martin on mänginud FTLi teinud mängustuudio käigupõhist strateegiamängu Into the Breach ja see on väga raske ja väga hea. Rainer räägib edasi 3D platvormikast A Hat in Time ning räägime, kuidas me kasutasime PlayStation 2 HDMI-adapteriga.

Soovituseks on seekord Life is Strange: Before the Storm, mis maksab Steamis 9 eur

Puhata ja mängida – 280 – 29.09.2017

Puhata ja mängida – 280 – 29.09.2017 by Puhata ja mängida

Kuula:

Kirjeldus:
Martin otsustas tõsiselt proovida see nädal Counter-Strike: Global Offensive’i ja räägib pikalt, kuidas ta seal hakkama sai ja kuidas talle see meeldib.

Red Dead Redemption 2 kohta tuli välja mitte-uudis ehk treiler, millest me ei saanud pea midagi uut teada. Nintendo SNES Mini tuleb see nädal välja, aga seal sees on sama kiip, mis NES Minil. Räägime ka Eesti mängudest, näiteks No Truce with The Furies saab väljamaal kiita, aga Skyfronti jõudmine Steami lükkus nädala võrra edasi ja nüüd tuleb see Steamis välja 28. oktoobril.

Martin on nüüd umbes kümme tundi teinud CS: GO-d ja ta on juba mängu jõudnud sisse elada. Mis mäng see võistluslik FPS üldse on ja miks see osadele inimestele nii väga meeldib? Rainer teeb edasi hiilimismängu Dishonored: Death of the Outsider ja Mario & Rabbids: Kingdom Battle’it. Lisaks tegi Martin läbi ühe halva mängu – seiklusmängu Maize.

Soovituseks on seekord PlayStation Plus, kus oktoobris on tasuta Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.