POHMELLIPÄEV #60

POHMELLIPÄEV #60

Kuula:

Kirjeldus:
Leidsin ühest jalkafännide videost iseenda. Kuidas anonüümselt laikida saaks? Spiooni-gear on kõvasti alla käinud. Sõprusteraapia promo ja lugejakiri. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #59

POHMELLIPÄEV #59

Kuula:

Kirjeldus:
Esiteks, sorri kui sul täna rets pohmell on. Teiseks, ma tean nüüd TÄPSELT kui vanad on anonüümselt kommenteerivad naised! Millal saab riideese läbi ja mis krdi kottide diskrimineerimine siin käib?! Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #58

POHMELLIPÄEV #58

Kuula:

Kirjeldus:
Kelle köögis kõige rohkem asju on? Tundub, et mul ei ole piisavalt igatahes. Kas olen olnd eeskujulik või läks pühapäev peenelt p**si ära? Kustmaalt on okei tänavamuusiku üle naerda ja kui kaua? Sellised probleemid selle osas ühesõnaga. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #57

POHMELLIPÄEV #57

Kuula:

Kirjeldus:
Suvilas salvestatud osa on see. Kuna ma siinsamas kolm korda peaaegu ära surnud, siis sellest räägimegi. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #56

POHMELLIPÄEV #56

Kuula:

Kirjeldus:
Eelmise osa jätkuks ka see, et mulle pakuti autisti rolli näiteks. Mis hetkest saab kellestki sari-tegija? Saame koos teada väga konkreetse vastuse. Ma olen kahele business-pakkumisele ära öelnud pmst samal põhjusel. Kas su mees oleks su mees kui ta poleks üheski asjas edukas? Ahjaa – pohmell on ka täna. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #55

POHMELLIPÄEV #55

Kuula:

Kirjeldus:

April 7, 2021

Proper pohmellipäev täna ehk tagasi vana hea soravuse juures. Kassiga ärkamine ja üheööpartneri lusikas tönnimine. Värskete isade hobid on lemmikud, aga kuidas need õigesti ajastada? Just kurat harjuti ära ja te ikka lisate juurde vä?! Õppisin, et näitlejanna ei tohi lesbit kehastada kui ta ise lesbi ei ole. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #54

POHMELLIPÄEV #54

Kuula:

Kirjeldus:
Endale lubame, aga porgandile ei luba. Ma olen pmst märter, kes pole veel surnud. Mis nippi kasutada, et näha kas tegu on lapsega või mitte. Kahepalgelisus ja muu sarnane on vist läbivaks teemaks seekord. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #42

POHMELLIPÄEV #42

Kuula:

Kirjeldus:
Vaatame ja elame kaasa kuidas Mõisnik teeb oma kurikuulsat eksperimenti ja millise pohmelliga see kõik lõpeb. Jõuame järeldusele, et kui keegi oskab polariseerunud ühiskonda täiuslikult analüüsida ning seda ka ravida, siis see on Mattias Naan. Imeline ja maailma parim haridus-äpp on TikTok, tõesta et ma eksin! Miks on raske inimesi unfollowida? Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #41

POHMELLIPÄEV #41

Kuula:

Kirjeldus:
Regasin ühiskonda polariseeriva nime ja eesmärgiga MTÜ ning sain toetust. Kunstnikelt raha ära! Puhusin 1,8 järgmisel päeval kl 16:00 ja täna sain teada, mis astme joove see on. On olemas üks pränk-video vorm, mis on liiga julm, isegi mulle. Isalt ma lõuga ei saanud. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #40

POHMELLIPÄEV #40

Kuula:

Kirjeldus:
Alustame enesekindlalt ja jätame mulje, et ma olen leibkonna provider. Pohmellipäeva köögiminutite alapealkiri on “eesti tomatit on aina raskem eelistada”. Uurime naiivsete enesekindlate idiootide süsteeme ja vingume, et miks me ise sellised ei ole. Lõpuks jõuame sinna kuhu alati – on raske olla Mattias Naan. Ja siis üks kurb asi ka. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)