Euro 7 standard on tulemas – mida see endast kujutab?

74. Euro 7 standard on tulemas – mida see endast kujutab? by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
“Istmesoojendus” räägib sel korral Euro 7 standardist, ehk järgmisest autostandardist, mis Euroopat ootamas on. Nagu juba tavapäraseks on saanud, siis sisepõlemismootori fännidele uudised just head ei kuuluta ning oodata võib olla ka väga ootamatuid süsteeme.

Lisaks räägime paaril teemal, mida varasemalt juba puudutatud on – VW uus elektriauto, mida on oodata 2026 ning mis peaks kõikidel kriitikutel lõuad põrandani kukutama ja Rimaci, Porsche ja Bugatti omavahelistest mahhinatsioonidest.

Proovisõiduautoks oli Jaguar F-Pace, milles on ehtinglaslikku konservatiivsust, kuid samal ajal ka terve hulk potentsiaali. Meeldis palju, kuid oli ka üht-teist, mis ei meeldinud.

Lõpetuseks räägime pisut erinevatest talvistest ilmastikuoludest, jäävihmast ja sellest, kuidas see meid endi ja kaasliiklejate suhtes tundma pani.

Mõistatuslik tõmbluku meetod

22. Mõistatuslik tõmbluku meetod by Istmesoojendus

Kuula:

Kirjeldus:
Sellenädalane “Istmesoojendus” võtab vaatluse alla tõmbluku meetodi. Sel nädalal Liiklusjärelvalve Facebooki lehel taas üles võetud teema on Eestis aeg-ajalt ikka jutuks tulnud. Kuidas on siis võimalik, et midagi ei muutu?

Muidugi ei saa me üle ega ümber Tesla uuest küberpikapist. Kas see on näide rakendusdisaini meistriklassist või lihtsalt üks inetu plönn, millega sõita ei tahaks? Ja mis teema selle purunenud aknaga oli?

Reedel saime teada ka, mis sai Eesti aasta autoks. Üks saatejuhtidest võttis ise ka selle valimise protsessist osa ning seega saame rohkem teada, kuidas just see masin valituks sai. Paar sõna ka selle kohta, kuidas sellega sõita on.

Proovisõiduautoks oli Porsche 911 Carrera 4S. Kuidas saab nii hea auto saatejuhid nii õnnetuks teha, kuula saatest.

Nipinurgas arutame loomulikult jubeda ilma ja libeduse üle. Kuidas enda oskusi libedaga hakkama saamiseks parendada ning milliseid sõiduvõtteid rakendada?

Saatejuhtideks on Jan-Matthias Mandri ja Veli Valentin Rajasaar.