Porto Franco

Lobjakas vs. Vooglaid rassistiks tembeldamisest

Lobjakas vs. Vooglaid rassistiks tembeldamisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid20201016.mp3 Kirjeldus: Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid arutavad selle üle, millal on õiglane inimest rassistiks tembeldada. Lisaks vaidlevad Lobjakas ja Vooglaid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kasutusele võetud meetmete üle ja annavad oma hinnangu valitsuse toetustele Porto Franco arendusele Tallinnas ja rahvuslikule lennukompaniile Nordica.

Read More

Viljar Arakas: Porto Franco on kinnisvararingkonnad tagajalgele ajanud

Viljar Arakas: Porto Franco on kinnisvararingkonnad tagajalgele ajanud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/869367322-viljakysib-viljar-arakas-porto-franco-on-kinnisvararingkonnad-tagajalgele-ajanud.mp3 Kirjeldus: Ärikinnisvaraarendaja Viljar Arakas püstitab seoses Porto Francole antud laenuga küsimuse, kas pole ehk tegemist kõlvatu konkurentsi loomise või ebaseadusliku riigiabiga.

Read More

Uus Maa kinnisvarasaade: ülevaade, mis toimub mereäärsetes arendustes

26.06.20 Uus Maa kinnisvarasaade: ülevaade, mis toimub mereäärsetes arendustes Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/846412105-aripaeva-raadio-260620-uus-maa-kinnisvarasaade-ulevaade-mis-toimub-mereaarsetes-arendustes.mp3 Kirjeldus: Uus Maa Ärikinnisvara OÜ kutseline maakler Eduard Sorokin ning Uus Maa Kinnisvarabüroo analüütik Risto Vähi tutvustavad Rotermanni kvartalist Noblessnerini kulgevate mereäärsete arenduste viimaseid uudiseid ning annavad ülevaate, mis on lähiaastail tulemas. Tallinna kuldseks miiliks nimetatud piirkonnale keskenduvas saates räägime muu hulgas ka linnahallist,…

Read More