“Juhtimislabor” Urmas Kamdron ja Veiko Valkiainen

08.01.21 “Juhtimislabor” Urmas Kamdron ja Veiko Valkiainen by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Meil kõigil on omad piiravad uskumused, mis meid justkui klaasseina taga kinni hoiavad. Sa näed, kuhu tahaksid minna, aga kõhkled, kas oled selleks võimeline.

“Mina coach’ina pean aeg-ajalt uskuma coach’itavasse rohkem, kui tema ise sellel hetkel usub. On oluline, et mina süstiksin usku, positiivsust ja tuleviku nägemust, mida võibolla täna see inimene oma eelnevatest uskumustest lähtuvalt ei usu”, ütleb juhtimiskvaliteedi eestkõneleja Veiko Valkiainen. Palju saab alguse lapsepõlvest ja sellest, millise minapildi on teised meist meile loonud.

Saadet juhib Urmas Kamdron.

Sandra Alliksaar “Jaga positiivsust”

116 – Sandra Alliksaar “Jaga positiivsust”

Kuula:

Kirjeldus:
Sandra Alliksaar on noor positiivust ja teotahet täis neiu. Tegutseb kinnisvara maaklerina, meeldivad autod ja nende tuunimine ning on loonud enda riidebrändi. Enamik teab Sandrat Instagramist, kus tal on kogunenud suur jälgiaskond nind ta naudib seda kui enda blogi pidamist.
Sandra Instagram: @sannualliksaar
Saade on salvestatud 35MM-fotostuudios
Saatejuhi email: karel@hakkametegutsema.ee või kirjuta @HakkameTegutsema Facebooki.

Tom Rüütel

Tamara Podcast – Tom Rüütel

Kuula:

Kirjeldus:
Sotsiaalaktivist Tom Rüütel tegeleb liikumispuuetega inimeste nõustamisega ja võitleb koolikiusamise vastu. Samuti on ta läbinud 350 kilomeetrise matka, hüpanud mitu korda langevarjuga ja osalenud näitemängudes – ilma, et ta saaks oma käsi kasutada.