Postimees TV

Maailm taskus Bideni 100 päevast

Maailm taskus Bideni 100 päevast Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210505.mp3 Kirjeldus: Heitsime pilgu peale USA uue presidendi Joe Bideni senistele tegemistele eri valdkondades alates koroonakriisist kuni relvavägivalla vähendamiseni. Stuudios selgitas olukorda ajakirjanik Merili Arjakas, saatejuht on Martin Kutti. Intervjuu on pärit saatest «Välispanoraam», mida on täispikkuses võimalik vaadata Postimees TV-st.

Read More

Maailm taskus Ott Järvelaga

Maailm taskus Ott Järvelaga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210428.mp3 Kirjeldus: Jalgpalli Euroopa Superliiga idee ja Euroopa jalgpallimudeli lammutamise hirm kutsus möödunud nädalal esile erakordselt vihase vastureaktsiooni, seda isegi kõige kõrgemal poliitilisel tasandil. Teemat selgitab Soocerneti ajakirjanik Ott Järvela. Intervjuu on pärit saatest «Välispanoraam», mida on kogupikkuses võimalik vaadata Postimees TV-st. Saatejuht on Martin Kutti.

Read More

Maailm taskus Kalev Stoicescuga

Maailm taskus Kalev Stoicescuga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210421.mp3 Kirjeldus: Venemaa agressiivse käitumise tõttu on viimastel nädalatel pilgud olnud pööratud Ukraina suunas, mille piiride lähedale on Venemaa praeguseks koondanud juba üle 150 000 sõjaväelase. Venemaa tegevusest rääkis RKK teadur Kalev Stoicescu. Intervjuu on pärit saatest «Välispanoraam», mida on täispikkuses võimalik vaadata Postimees TV-st.

Read More

Maailm taskus prints Philipist

Maailm taskus prints Philipist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210414.mp3 Kirjeldus: Möödunud reedel suri 99 aasta vanuselt Briti kuninganna Elizabeth II abikaasa prints Philip. Rääkisime ajakirjanik Betty Ester-Väljaotsaga Philipi elust ja tema rollist Briti monarhia juures. Intervjuu on pärit saatest «Välispanoraam», mida on täispikkuses võimalik vaadata Postimees TV-st.

Read More

Maailm taskus Bideni päästepaketist

Maailm taskus Bideni päästepaketist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210310.mp3 Kirjeldus: Kas USA võitluses koroonaviirusega on kõige hullem möödas? Mida näitab 1,9 triljoni dollari suurune päästepakett? Mida on president Joe Biden viirusevõitluses muutnud? Neile ja teistele küsimustele vastas Postimehe välisuudiste toimetaja Margus Parts. Intervjuu on pärit saatest «Välispanoraam», mida on kogupikkuses võimalik vaadata Postimees TV-st.

Read More

Maailm taskus Itaalia uuest valitsusest

Maailm taskus Itaalia uuest valitsusest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210217.mp3 Kirjeldus: Itaalia pöördus ajaloolise kriisi keskel teada-tuntud päästja poole ning riigipukki pandi Mario Draghi. Daniele Monticelli ja Martin Kutti võtavad luubi alla Itaalia poliitika ja proovikivid, millega Draghi silmitsi seisab. Intervjuu on pärit saatest «Välispanoraam», mida on võimalik täispikkuses vaadata Postimees TV-st.

Read More

Maailm taskus Sergei Metleviga

Maailm taskus Sergei Metleviga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210127.mp3 Kirjeldus: Venemaal ja ka mujal tuldi möödunud nädalavahetusel tänavatele, et avaldada toetust vahistatud opositsiooniliidrile Aleksei Navalnõile. Tallinnas oli üks meeleavalduse organiseerijaid Sergei Metlev. Intervjuu on pärit saatest “Välispanoraam”, mida on täispikkuses võimalik vaadata Postimees TV-st. Saatejuht on Martin Kutti.

Read More

Maailm taskus Liisa Pastiga

Maailm taskus Liisa Pastiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/maailmtaskus/maailmtaskus20210113.mp3 Kirjeldus: Kapitooliumi ründamisest, Donald Trumpist, uute rahutuste tõenäosusest ja Joe Bideni ametiaja väljakutsetest rääkimiseks oli külas valimiste ekspert ja USA poliitika asjatundja Liisa Past. Intervjuu on saatest «Välispanoraam», mida on täispikkuses võimalik vaadata Postimees TV-st.

Read More