Vestleme joogaõpetaja Ketlin Bergmanniga

#46: Vestleme joogaõpetaja Ketlin Bergmanniga

Kuula:

Kirjeldus:
Neljakümne kuues imeline külaline on Ketlin Bergmann.
“Minu teekond jooga juurde sai alguse aastal 2010, õpetamist alustasin alles 2018, kui mõistsin, pärast kõiki neid aastaid ülikoolides, et see on mu tegelik kutsumus ja kirg. Ma usun, et treeneritöö on samamoodi õpetamine ning selle jaoks, et suudaksid anda enda teadmisi/oskusi ka teistele, peab olema su sees “see miski”. Mina leidsin selle ja olen ääretult tänulik eelkõige iseendale, kuna soov ja tahtmine tuli ju siiski minust endast.
Olen elanud nii Taanis kui ka Rootsis, õppinud sealsetes kesk- ja ülikoolides, ning neile kogemustele tänulik. Tihti on mul küll mõtetest läbi jooksnud küsimus, et mis oleks saanud, kui ma poleks tagasi koju tulnud. Rootsi on mul siiani südames ja igakord sinna minnes, tabab mind taaskord see “what if..”. Common sense ütleb, et ju nii pidi minema ja liiga kauaks ei lase ma endal selle “what if’ga” maadelda.
Tulles tagasi jooga juurde, siis olen proovinud erinevaid stiile ning igal eluetapil on üks või teine olnud ka nö omal kohal ja vajalik. Viimaste aastate jooksul aga on mu süda kiskunud pigem füüsiliselt aktiivsemate jooga variatsioonide poole – Power Yoga, Yoga Sculpt, Ashtanga-Vinyasa (see on olnud nö põhjaks mulle esimesest tunnist alates).
Treenerina töötan hetkel Arigatos ja Kalev Spas ning aktiivselt teen ka online tunde (Ketlini Online Yoga), seda nüüd eriti viimase aasta jooksul.”
Lisainfo:
https://www.facebook.com/KetliniOnlineYoga/