Viimased hetked Prantsuse Guajaana sulasena

Viimased hetked Prantsuse Guajaana sulasena by IseChillija • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Minu aastane džunglilodge elu hakkabki läbi saama, aga need viimased seiklused olid ikka eriti meeldejäävad. Seekordses osas: Kuradisaared, üks väga vali kiljatus autos, mõned loomad ja siis maailma suurima maoga, anakondaga, kohtumine. Head kuulamist!

Koopad ja üks äge õhtu

Koopad ja üks äge õhtu

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases Isechillija osas viin teid Prantsuse Guajaanas minu lodge lähedal asuvatesse koobastesse. Juttu tuleb koobastest endast kui ka seal asuvatest elukatest. Lisaks saab teada, kes on üks õige tavalisemaid madusid sealkandis, milline on ainuke kaslane, keda ma looduses kohanud olen ning millal on kõige õigem aeg Cayennest tagasi lodge sõita.

Prantsuse Guajaana imelised putukad

Prantsuse Guajaana imelised putukad

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses podcasti osas sukeldume minu kaugel maal tehtud töösse ehk putukapüügi ja ägedate putukate maailma, mida Prantsuse Guajaana endas peidab. Saatest saab teada kuidas töötavad erinevad putukapüünised, miks jaapanlased käivad džunglis ringi kui jõulukuused ning miks putukapüük Prantsuse Guajaanas nii populaarne on. Lisaks kuuleb, mida kurja armsa nimega musipõrnikas teha võib, kes on maailma valusaima “hammustusega” putukas ja mis teeb titaansiku nii hinnaliseks. Head kuulamist. isechillija@gmail.com