Priit Sarapuu ja Kalev Kruus

Priit Sarapuu ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #34 by Betsafe

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe Podcast #34 stuudios on värskelt valitud Eesti Korvpalliliidu president Priit Sarapuu. Mehed arutavad nii korvpalli puudutavatel valusatel teemadel, nagu naiste korvpall või Audentese tulevik, aga räägitakse ka segadusest võistluskalendris ja Tartu tulevikust. Sarapuu sõnul on ebaaus, et piirangud kehtestati spordi-, aga mitte kultuuriüritustele ning kurb on vaadata tühja saali. Ta loodab, et alaliidu järgmised eesmärgid pole sooloprojekt, vaid juhatuses olevad kompetentsed inimesed teevad tublit meeskonnatööd, et aastateks 2025 ja 2030 oleks suure plaani eesmärgid täidetud.

Klavanile ja Mägile tehti liiga? Latvala Toyota tiimibossiks – õige või vale?

“Mehed ei nuta”: Klavanile ja Mägile tehti liiga? Latvala Toyota tiimibossiks – õige või vale?

Kuula:

Kirjeldus:
“Mehed ei nuta” peateemad 22. detsembril:

– Kalev/Cramo krooniti kohustuslikus korras korvpalli Eesti karikavõitjaks. Keda huvitab Rakvere Tarva teine koht?
– Korvpalliliidu presidendiks valiti Priit Sarapuu. Mis muutub?
– Miks valiti aasta parimaks jalgpalluriks Rauno Sappinen, mitte Ragnar Klavan, nagu vanemnoorreporter Madis Kalvet soovis ja parimaks meeskergejõustklaseks Tiidrek Nurme, mitte Rasmus Mägi? (PEEP)
– Eesti üks parimaid meestennisiste Jürgen Zopp lõpetas karjääri Eesti Päevalehe ajakirjanikuga kohvi juues, mitte tulede ja viledega, nagu tenniseliidult võinuks oodata. (JAAN)
– Toyota rallitiimi bossiks saab Jari-Matti Latvala. Kas õige otsus?

Kehakultuur Priit Sarapuuga

Kehakultuur Priit Sarapuuga

Kuula:

Kirjeldus:

Pühapäevaga kukkus Eesti korvpalliliidu presidendiks kandideerimise tähtaeg. Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» rääkis ajakirjanikele Ville Arikesele ja Jarmo Jagomäele oma plaanidest ja ideedest ainus kandidaat Priit Sarapuu.