Teabevara tund: kuidas lahendada probleeme 4 päevaga

15.04.21 Teabevara tund: kuidas lahendada probleeme 4 päevaga

Kuula:

Kirjeldus:
Google disainisprint on 4-päevane protsess, mis aitab kiirelt luua või parendada uusi tooteid ja teenuseid. Sprindiga saab muuta kuude pikkuse töö vaid mõnepäevaseks. Iga disainisprindi tulemuseks on realistlik prototüüp mis on testitud lõppkasutajate peal.
Pole ühtki valdkonda, mille digiteenuse kontseptsiooni ei saaks Google disainisprinti kasutades luua. Meetod sobib tiimidele, kellel on vaja kiirelt uue toote kontseptsioon luua või kes on tootearenduses oma graafikust maha jäämas. Oluline, et eesmärk on piisavalt ambitsioonikas ja sprindil osaleks otsustaja, kellel on raha ja jõudu loodav teenus ellu viia.
Andres Kostiv räägib saates „Teabevara tund“ Google disainisprindi eelistest ja selle meetodi kasutamisest. Saadet juhib Äripäeva teabekeskuse juht Liivi Kedelauk.

Episood 21 – Millega on inimesed kõige rohkem hädas ja lahendused nendele probleemidele

Episood 21 – Millega on inimesed kõige rohkem hädas ja lahendused nendele probleemidele

Kuula:

Kirjeldus:
Tere, Mina olen Heidi- alateadvuse spetsialist juba rohkem kui 12 aastat ja tere tulemast kuulama Kiire Elumuutuse podcasti 21. episoodi. Kiire Elumuutuse podcast aitab Sinu elus luua kiireid muutuseid just selles valdkonnas, milles muutuseid oluliseks pead. 21. episoodis räägime millega on inimesed kõige rohkem hädas. Mille pärast inimesed pabistavad ja hirmu tunnevad? Kuula lähemalt juba podcastist. Lae endale alla ka tasuta tööleht “Kuidas panna alateadvus enda kasuks tööle?”