Inimkaubandusel pole õigustust

#7 Inimkaubandusel pole õigustust

Kuula:

Kirjeldus:
Kui sind on petetud, sinuga on manipuleeritud, sind hoitakse võlaorjuses. Sunnitakse tegema tööd, millega sa ei ole nõus, meelitatakse tegelema prostitutsiooniga. Sinuga sõlmitud kokkuleppeid rikutakse, sinult on ära võetud dokumendid… Sa oled segaduses ja ei tea mida teha…

Abi saamiseks on inimkaubanduse ennetamise ja ohvrite abistamise nõuandeliin +372 660 7320.

Mugavusprostitutsioon ja tarbimissuhted

13. saade (22.07.2017): mugavusprostitutsioon ja tarbimissuhted

Kuula:

Kirjeldus:
“Naistejutud” on puhkuselt tagasi! Külas on taas Heidi ja Kristina, kellega räägime mugavusprostituutidest ja tarbimissuhetest.

kuhu kadusid bordellid ja mida mõtleb feminist?

3. saade: kuhu kadusid bordellid ja mida mõtleb feminist?

Kuula:

Kirjeldus:
Järjekordne Eesti Ekspressi vestlussaade toob kuulajateni põnevamad teemad värskest lehest. Seekordse saate teemad on prostitutsioon ja feminism.

Põhja prefektuuri juhtivuurija Ardo Ranne avab saladuse, millest algas jõuka seksiärimehe ja 40 taksojuhi tabamiseni viinud kriminaaluurimine. Milline on tüüpiline Tallinna bordell, kes seal töötavad ja milline on peenes äriskeemis taksojuhtide roll?

Saate teises osas räägib naisaktivist Nele Laos, miks ta lõi koos kolme sõbrannaga Feministeeriumi nimelise rühmituse. Me küsime otse, mis on nende poliitilised ambitsioonid ja kuidas peaks ühiskond muutuma, et naistel oleks Eestis parem elada.

Saadet juhivad Kristjan Pihl ja Dannar Leitmaa.