Kaupo Vipp

#31 – Kaupo Vipp – Vabriku Seminar

Kuula:

Kirjeldus:
Kaupo Vipp on Torgu Kuningriigi vardja, Eesti Rooma Klubi liige, publitsist ja lektor. Vabriku Seminar Podcast #31 avalik salvestus toimub reedel, 31.01.2020 Tallinna Kammerteatris/Vabriku seminaris, Vabriku 12, Kalamajas kell 19.00. Saade ilmub otse Youtube’s: https://youtu.be/h-kXcdFI448Hiljem ka Tallinna Kammerteatri kodulehel, Spotify’s ja Apple’i Podcast’is. Saatejuht Toomas Saarepera

Jüri Lina: „Rämpstoidu vastu peaks võitlema valitsuse tasandil“

96. SAADE | Jüri Lina: „Rämpstoidu vastu peaks võitlema valitsuse tasandil“ by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid.

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordse saate külaliseks on kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent, filmirežissöör ja kultuuritegelane Jüri Lina, kes täna esineb ka toitumiseksperdi rollis.

Jüri Lina kutsub teid tegelikku maailma, mida meie eest on varjatud

47. saade: Jüri Lina kutsub teid tegelikku maailma, mida meie eest on varjatud by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind!“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 47. saate külaliseks on kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent, filmirežissöör, esoteerilisi mõistatusi ja eksistentsialistlikke küsimusi lahendada armastav Jüri Lina.

Jürit köidavad eksistentsialistlikud küsimused, esoteerilised mõistatused ja vaimsuse kriisi põhjused, salapärased nähtused, nagu UFOd ja parapsühholoogia ning salaseltside tegevus, sealhulgas vabamüürlased ja illuminaadid. Peavoolu meediumid on teda pidevalt mustanud ja laimanud, sest ta paljastab psühhopaaatidest võimurite roimarlust. Tema sõnul õigustavad nn kasulikud idioodid meediumeis kuritegelike võimurite tegevust.