Sirelilõhnased jutud ehk Kuidas veeta algavat suvepuhkust?

7. SAADE: Sirelilõhnased jutud ehk Kuidas veeta algavat suvepuhkust?

Kuula:

Kirjeldus:
Mida osta kaasa Lätist? Milline on värskeima kujundusega hotell? Kuidas on suveks valmis Pärnu liivarand ja millisesse kuurordikohvikusse minna? Seekordne taskuhääling pakub ideid, mida turistina sel suvel Eestis ja ka naabrite juures nautida. Käime ära Pärnus, Kihnus, Riias ja Valgas.

Kasvupinnas: loomade heaollu investeerimine on otsetee toodangu suurendamiseks

30.03.21 Kasvupinnas: loomade heaollu investeerimine on otsetee toodangu suurendamiseks by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses “Kasvupinnase” saates vaatame lautadesse. On vana tõde, et piimalehm on nagu tippsportlane – toodang peab olema tipptasemel. Selleks tuleb lehmade eest ka hoolitseda nagu tippsportlaste eest – söötmine, puhkus, tervishoid ja elumugavus peavad olema tagatud.

Üheks väga oluliseks elutingimuste loojaks on lauda ventileerimine – kui puhast ja värsket õhku pole, on lehma elu vilets. See aga annab kohe tunda piimatoodangus. Lautade ventileerimisest ja loomade jahutamisest räägime saate esimeses pooles DeLavali laudaseadmete tootejuhi Ervin Peikiga.

Saate teises pooles jätkame juttu loomade heaolust, külaliseks on Eesti Maaülikooli teadlane Marko Kass. Tema üheks uurimisteemaks ongi veiste heaolu. Uurime, milles seisneb loomade heaolu, kuidas seda luua ja kas Eestis sellele piisavalt tähelepanu pööratakse.

Saame teada, et iga loomade heaollu investeeritud euro annab juba vähem kui aasta pärast tagasi 3–4 eurot. Ja tulevikus võib lautades töötada IT-spetsialist, kes analüüsib lehmade elunäitajaid. Saatejuht on Toomas Kelt.

Saadet toetab DeLaval.

Ma lähen puhkusele! (ep. 12)

Ma lähen puhkusele! (ep. 12)

Kuula:

Kirjeldus:
On kätte jõudnud HOOAJA VIIMANE EPISOOD! Jutustan sellest, kuidas vajan veidi puhkust, arutan, miks on raske läbipõlemist ära tunda ja vastan Teie küsimustele podcasti kohta. Lähen teen kiirelt riigieksamid ära ja olen varsti tagasi hihi

Universum mängib minuga mänge!

#29 DALÍ PODCAST: Dalí Karat “Universum mängib minuga mänge!” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-11-15T21:39:41Z

🎧 DALÍ PODCAST #29: Dalí Karat “Universum mängib minuga mänge!”
.
“Kui ma olen kontaktis oma kõrgema minaga, siis hakkan märkama, kui sujuv ja voolav ja äge elu on! Kuidas ma olen kogu aeg hoitud ning mismoodi universum minuga lõbusaid mänge hakkab mängima,” ütleb Dalí Karat, Dalí podcasti saatejuht.
.
Seekordse saate salvestasin GoSpa hotellis Saaremaal, kus ma käisin väikesel inspiratsioonipuhkusel. Mul oli nii mitmeid lõbusaid ja toredaid seikasid seal ning ekspromt otsustasin Sinuga oma head emotsiooni, kogemusi ja tunnet jagada 🙂
.
Saatest saad teada:
🧡 Milliseid toredaid mänge mu kõrgem mina minuga mängib?
💛 Mismoodi usaldada elu ja olla voolus?
💚 Kuidas aru saada, mida mu kõrgem mina mulle ütleb?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – http://tiny.cc/Dali29saade
🎙 Soundcloud – http://tiny.cc/Dali29soundcloudis
📟 Spotify – http://tiny.cc/Dali29spotifys
.
TOETA DALI PODCASTI TEGEMIST!
Olen liikunud enda sees uuele tasemele ning avanud end veelgi enam küllusele. Podcast on Sulle tasuta, aga kui soovid sellesse rahaliselt panustada, siis nüüd on Sul see võimalus läbi Fienta: https://fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Saade on salvestatud GoSpa hotellis Saaremaal. Aitäh! 🙂
.
Ilusat kuulamist ja tea, et Sa oled alati õiges kohas! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness

Suvepuhkus: matkasuvila võimaldab muretut nomaadi elustiili

16.07.20 Suvepuhkus: matkasuvila võimaldab muretut nomaadi elustiili

Kuula:

Kirjeldus:
Suvepuhkuse saates räägime Matkasuvilad.ee omanikfirma Heidenline juhatuse liikme Urmas Saadiga matkasuvila-elustiilist.

Urmas kummutab saates müüte, mis on matkasuvilatega seotud: ei pea kogunema karavaniplatsidele, matkaauto ei ole ebamugav ning matkaautoga saab mugavalt manööverdada! Lisaks kuulame lustakaid lugusid Urmase enda kuue aasta pikkusest matkasuvilaga reisimise praktikast.

Saatejuht on Hando Sinisalu.

Rända Eestis: kuidas oleks see ohutu, mil moel saab sõidust elamus ning puhkuste hinnad

214. osa: Rända Eestis: kuidas oleks see ohutu, mil moel saab sõidust elamus ning puhkuste hinnad by Järgmine peatus

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase saate külaline on EASi Turimisarenduskeskuse direktor Liina Maria Lepik, kes räägib nii kodumaise turismi praegusest olukorrast kui ka sellest, mil moel muuta puhkus Eestis tõeliseks elamuseks.

Liina Maria nendib, et kuigi meil ei ole Eestis mägesid, leidub rohkelt järvi, rabasid, metsasid ning toimub põnevaid kultuuriüritusi. Veelgi enam, välismaalased tajuvad, et Eestil on midagi, mida suurel osal maailmast enam pole. Selge ja sinine taevas.

Et tuua oma kodumaisesse suvesse põnevust, soovitab Liina Maria pere või sõpruskonnaga võtta ette väljakutse: külastada võimalikult palju uusi saari, tuletorne, seiklusparke. Sealjuures saab isegi käigust vanaema juurde teha põneva seikluse – näiteks uurida Puhka Eestis veebilehelt, milliseid põnevaid vaatamisväärsusi sealkandis leidub.

Loomulikult tuleb juttu ka kodumaise puhkuse hinnast. Liina Maria tunnistab, et tõepoolest ei müüda Eestit enam ammu odava sihtpaigana. Kas koroonakriisi tõttu langevad sel suvel ka teenuste hinnad, kuuleb juba saatest.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Soodne puhkusekoht Budapest – kaunis, kuid räbal tänavapilt ning eriline Doonau idüll

213. osa: Soodne puhkusekoht Budapest – kaunis, kuid räbal tänavapilt ning eriline Doonau idüll by Järgmine peatus

Kuula:

Kirjeldus:
Kui tänase saate külaline Eliisa Teder esimest korda Ungari pealinna Budapesti sattus, mõtles ta, et see on küll koht, kus võiks elada. Möödunud sügisel ta töö pärast sinna koliski.

Eliisa kinnitusel on Budapest ideaalne puhkusesihtpaik, sest midagi leidub igaühele. Eriti põnev võib tema hinnangul olla just noortel või lastega peredel. Ta nendib, et kuigi turistisihtkohad on tehtud väga ilusaks ja esinduslikuks, on üldmulje veidi… räbal. Kahjuks leidub linnapildis ka palju kodutuid. Juhtuda võib sedagi, et maja küljest kukub ära tükk!

Ka hinnad on eestimaalase jaoks taskukohased. Eliisa toob välja, et näiteks võiks ta iga päev tellida endale kõik toidukorrad restoranist ning ilmselt see erilist rahalist põntsu ei paneks. Teisalt korteri üürimiseks kulus tal küll rohkem raha kui plaanis – seega kõik on suhteline.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

miks kolida Kohtla-Järvele ning kuidas feikida puhkust?

miks kolida Kohtla-Järvele ning kuidas feikida puhkust?

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral taas Madise, Barbara ning Triini meeldivas seltskonnas. Pudeldatud punased kaaslased on El Chivo Merlot ning Ventiterre Valpolicella.
Käsitlemist leiavad unimütsi unistuste töö, kuidas feikpuhkusel käia, mida jõuksis mitte teha, miks võiks kolida Kohtla-Järvele ning mispärast peaks kellelgi unibrow olema?!

Siiri Liiva: palverännak läbi Hispaania on parim viis puhkuse veetmiseks

Reisikaja 19. saade. Siiri Liiva: palverännak läbi Hispaania on parim viis puhkuse veetmiseks

Kuula:

Kirjeldus:
Reisikaja 19. saade. Siiri Liiva: palverännak läbi Hispaania on parim viis puhkuse veetmiseks by Agaate Antson