Abielu vs pulm

#46 Intiimselt Eraelust: “Abielu vs pulm”

Kuula:

Kirjeldus:
Selles episoodis arutasime pimesi inimeste usaldamisest. Miks inimesed arste ei usalda? Püüdsime laste ekraanivabaduse suhtes leida vastust. Enamus saatest aga läks pulmateema peale. Abielu vs pulm- mis on selle vahe, mis pulmakombed meile ei meeldi ja mida tähendab abielu meie jaoks üldiselt?
Saatejuhid Lemme-Liis Aruväli ja Andreas Jääger
Salvestatud 29.08.2020

«Naistejuttude» erisaade! Prints Harry võtab naise! (Ja miks meid see üldse huvitama peaks?)

«Naistejuttude» erisaade! Prints Harry võtab naise! (Ja miks meid see üldse huvitama peaks?)

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases «Naistejuttude» erisaates pühendume üleni «Harri ja Meksi» pulmale ehk sukeldume koos Hello! endise tegevtoimetajaga – ja suure kuningliku pere asjatundjaga – Manona Parisega kuningliku perekonna telgitagustesse.

Mis toimub Meghani perekonnaga? Milline oli tegelikult printsess Diana ja prints Charlesi eraelu? Kas kuninganna Elizabeth «Kapsake» II on tegelikult tõesti armas vanadaam – või on seal peidus veelgi skandaalseid saladusi? Mis on «perefirma» ja kuidas sinna sobituvad Kate ja Meghan? Ning miks peaks üldse keegi, kes on täie mõistuse juures, kaasa elama Briti kuningliku perekonna tegemistele?

Ärge unustage ka kaasa elamast Postimehe ja Kanal 11 kajastusele sel nädalal ja eriti muidugi põhipäeval homme, 19. mail.