Episood 102: stuudios Genka

Episood 102: stuudios Genka

Kuula:

Kirjeldus:
Külas on räppar Henry Kõrvits. Rääkisime paralleelidest kodumaise hiphopi ja stand-up’i vahel. Kohati läks jutt pihta sotsiaalsele närvile ja kriitikanooli pilluti meedia ja looduse reostajate suunas.

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Kriipsu-Uku

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Kriipsu-Uku

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on noor räppar Kriipsu-Uku.

Teeme selgeks, mis sorti mehega tegu ning kuidas ta muusikani jõudis. Samuti uurime, millised on noore artisti ambitsioonikad tulevikuplaanid. Tagatipuks ei puudu ka järjekordne õrritav videoklipp külalise peagi ilmuvale singlile.

Chainz Tape #3 – Külas R.V

Chainz Tape #3 – Külas R.V

Kuula:

Kirjeldus:
Sel korral käisime Rakveres kohaliku räppari R.V juures. Juttu jätkus meil kauemaks, alustasime räpi teekonnast ja lõpetasime elulistel teemadel. Mis arvab R.V Eesti räpi scenest? Millesse usub R.V? Kas teda kiusati ka räpi pärast? Kuula meie uut episoodi ja saa teada.

Genka

Mussisaade “MIS MUSS ON?”: Genka by Mis Muss On

Kuula:

Kirjeldus:
„Mis muss on?“ on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Saatejuht Sten Kohlmanni seekordseks külaliseks on Eesti hiphopi Linna Iff ning kodumaise räpiskeene vaieldamatu legend Genka.

Räägime sellest, mis on Genka edu saladus, kes või mis on tema pärandiks ning milline peaks olema see inimene, kellest kunagi uus Genka võiks saada. Samuti uurime, kuidas sündis mehe tänavu jaanuaris ilmunud album „Oleg“. Saate vaatajaid huvitab aga, millised sõltuvused Genkat piinanud on ning kas tema riimid on kunagi mõnel Eesti kuulsuses harja punaseks ajanud.

Akar

Mussisaade MIS MUSS ON: Akar

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo järjekordse saate külalisesks on end üheks Eesti vihatuimaks räppariks nimetanud Akar.

Muuhulgas rääkis Akar, mida arvab tänapäeva muusikast, kuidas pahatihti kiputakse arvustama artsiti isikut, kui tema muusikat ning esitab ka üleskutse kõigile huvilistele, kes sooviks 16 reaga oma oskuseid tõestada.

Juttu tuli ka mehe tulevikuplaanidest välismaal ja uue rõivabrändi loomisest. Lisaks lahkasime saates ka perevägivalla teemat, millega Akar isegi kokku on puutunud ning mis karantiiniajal aktuaalseks teemaks on.

Asena

Mis Muss On – Asena

Kuula:

Kirjeldus:
“Mis Muss On?” on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo sellekordse saate külaliseks on Türgist pärit naislaulja ja -räppar Asena.

Muuhulgas rääkis Asena Türgi ja Eesti kultuuride erinevusest, mitu tätoveeringut tal kokku on ja mis ta üldse Eestisse tõi.

Rainer Olbri – valetamisest, varastamisest, disainist ja muusikast

#16 Rainer Olbri – valetamisest, varastamisest, disainist ja muusikast.

Kuula:

Kirjeldus:
Meie tänase saate külaliseks on mees, kes on aastate jooksul raputanud nii Eesti räpimaastikku, disainimaastikku kui ka logistikamaastikku! Meil on külas loovgeenius, Rainer Olbri! Tänases saates räägime disainist ja muusikast, varastamisest ja valetamisest ning vaimsest stabiilsusest ja jooksmisest.

Beebilõust

Mis Muss On – Beebilõust

Kuula:

Kirjeldus:
“Mis Muss On?” on Õhtulehe muusikasaade, mis lahkab lisaks tavapärasele mussijutule ka artisti mõtteid tavaelust. Õhtulehe produtsendi Märt Niidassoo järjekordse saate külaliseks on Andrus Elbing ehk Beebilõust, kes andis hiljuti välja omanimelise plaadi.

Muuhulgas rääkis Andrus sellest, kuidas tema elu on viimase aasta jooksul muutunud ning kuidas ta end isana tunneb. Välireportaaži käigus teeb aga Sten Kohlmann kiire ülevaate huvitavatest koomiksikangelastest.

Okym Meiko

Tamara Podcast – Okym Meiko

Kuula:

Kirjeldus:
Okym on tuntud, kui räppar ja artist. Räägime muusikapsühholoogiast, poliitikast, depressioonist ja esinemisest.

Henry “Genka” Kõrvits – ma elan selle nimel, et oleks FUN

#26 – Henry “Genka” Kõrvits – ma elan selle nimel, et oleks FUN by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Henry Kõrvits aka Genka on Eesti üks parimaid räppareid. Kui aus olla, siis on Henry aga täielik multitalent – ta räpib, näitleb, disainib ülikondasid, on edukas ettevõtja, abikaasa ja kahe lapse (varsti kolme) isa.

Henry on oma väga kireva elu jooksul müünud arvuteid, töötanud nii Ameerikas laste laagris, kui ka reklaamibüroos, olnud Raadio 2 peatoimetaja, Saku Õlletehase Saku Rock tootejuht, klubi Korter juht, Tallinnfilmi juht. Ta on teinud muusikat ansamblitega A-Rühm ja Toe Tag. Lisaks on Henry ka iga-aastase Eesti HipHop festivali üks peakorraldajatest ning plaadifirma Legendaarne Records omanik.

Rääkisime Henryga tema lapsepõlvest, distsipliinist, jonnakusest, esimestest luuleridadest, tema eesmärkidest ja paljust muust.

Kui Henryl midagi pekki läheb, siis ta ei jää sellesse kinni ja võtab ette järgmise asja. Kõik, mis ta teeb, peab olema FUN.