#188 – Vahva Viktoriin 2 feat. Ari Matti Mustonen & Rauno Kuusik

#188 – Vahva Viktoriin 2 feat. Ari Matti Mustonen & Rauno Kuusik

Kuula:

Kirjeldus:
Taaskord on teie ette jõudmas Vahva Viktoriin. Sel puhul on külas nagu ikka Ari Matti Mustonen ja Rauno Kuusik. Teemaks Valentinipäev ja küsimused on armastuse ja suhete teemalised. Ari avab oma hinge ja Rauno lõpetab oma karjääri. Selles episoodis on kõik olemas.

Sotsiaalmeediat: @karlalarivarma @ardoasperk
Saada kirju: kulapood@gmail.com

Vahva Viktoriin feat. Ari Matti Mustonen ja Rauno Kuusik

#179 – Vahva Viktoriin feat. Ari Matti Mustonen ja Rauno Kuusik

Kuula:

Kirjeldus:
Traditsiooniks saanud eriepisoodis peame maha järjekordse viktoriini koos Ari Matti Mustoneni ja Rauno Kuusikuga. Teemaks seekord vene meedias olnud veidrad uudised. Kõrvale küllalt meenutusi elust, tähelepanekuid erinevate kultuuride kohta ja kõike muuda, mida üks Külapoe vahva viktoriin endas peidab.

episood 16

mida iganes – episood 16

Kuula:

Kirjeldus:
Tujurikkuja oli ainuke hea asi ETV-s ning sellepärast on televisioon hukule määratud. Millal küsida raha oma podcasti eest? Turundusetädid on kõige kohutavamad inimesed planeedil.

episood 15

mida iganes – episood 15

Kuula:

Kirjeldus:
Jauran alustuseks Elronist, mille rongid on oranži värvi. Kas teadsite, et oranžid piffid joovad aperol spritze, sest nad on ühte värvi. Pajatan lastediskotest. Astroloogia on suht lamp, eksju.

episood 14

mida iganes – episood 14

Kuula:

Kirjeldus:
Alustuseks väike ränt Kivisaarest. Vahepalaks täheldusi kajakate elust karantiini ajal. Lõpetuseks soovin öelda, et kõik eneseabigurud, -treenerid ja “kootsid” on šarlatanid ning ei vääri kohta maamunal. Aitäh kuulamast ja kirjutage mulle instagrammis või twitteris @raunokuusik kui soovite olla osa “mida iganes” kogukonnast.

episood 13

mida iganes – episood 13

Kuula:

Kirjeldus:
Kukutan nimesid vasakule ja paremale – Sass Henno, Alari Kivisaar, Angela Aak. Lisaks võtan ette suhtepodcastid ja annan oma kaks senti. Lõpus lähen jälle “hall alale”. Ning jah ma olin terve episood palja torsoga, aga ma ei teinud pilti sellest. 

episood 12

mida iganes – episood 12

Kuula:

Kirjeldus:
Episood algab Donald Trumpi sõimamisega ning lõppeb bläkkfeissi õigustamisega. Suhtuda kõikidesse teemadesse suure, suure irooniaga. Vahepeal räägin ka stand-up komöödiast ning leian maailma parima metafoori open-micidele.

episood 11

mida iganes – episood 11

Kuula:

Kirjeldus:
Mida teha või mitte teha vanaema laibaga, Red Bulli täiuslikkus ja vana hea karmavõlglane Edgar Savisaar. Podcasti saab kirjutada, laulda, ettelda, kuid mitte joonistada. Võta minuga (@raunokuusik) instas ühendust.

episood 10

mida iganes – episood 10

Kuula:

Kirjeldus:
Türi on ohtlik linn. Eestis kriminaasuselt 3. kohal. Vähemalt nii ta väidab. Top 10 eestlaste reisisihtkohta – vihje need kõik on Sharm-el Sheik. Episoodi lõpus jõuame moraalsesse hall alasse. Head kuulamist!

episood 9

mida iganes – episood 9

Kuula:

Kirjeldus:
Hei hopsti kuulajad! Olid ajad, millal limonaad Valge Klaar maksis naeruväärselt vähe. Jalgrattasport keskealisena on appikarje. Lisaks milline tuntud ajaloofiguur oleks praegu top 5 influentser maailmas. Vihje – ta oli väga halb mees. Järjekordne episood podcastist “mida iganes” on kuulatav kogu maailmale. Õigemini ainult nendele, kes saavad aru eesti keelest.