5 põhjust, miks sinu Facebooki reklaamid ei too tulemusi?

5 põhjust, miks sinu Facebooki reklaamid ei too tulemusi?

Kuula:

Kirjeldus:
Miks sinu Facebooki reklaamid inimestele korda ei lähe? Miks nad ei kliki ja miks oste ei tule? Toon välja 5 põhjust koos praktiliste nõuannetega.

Häkvertising podcast #03 – Jaak Roosaare

Häkvertising podcast #03 – Jaak Roosaare

Kuula:

Kirjeldus:
Jaak Roosaare – väikeinvestorite Linna Iff, iidol ja eestkõneleja. 50% klubi asutajaliige, ettevõtja, kirjanik ja pereisa. Jaak täidab palju rolle. Ka tema enda põhimõte on, et sul on elus valik, kas teed ühte asja hästi või mitut asja ja keskpäraselt, mis on ka täiesti ok. 🙂
Tema üks paljudest soovitustest on, et investeeri sinna, millist tulevikku tahad 10-15 aasta pärast näha.
Kuula lähemalt, mis soovitusi jagab Jaak investeerimise ja ettevõtluse osas. 😉
Jaagu käest oleks meil palju küsida, aga kahjuks see kõik ühte podcasti ei mahu. Anna kommentaarides teada, kas sooviksid teda veel Häkvertisingus kuulata.

Raamatusoovitused:
Jay Papasan, Gary Keller “See Üks Asi”, Berkshire Hathaway Letters to Shareholders 1965-2012
Podcastisoovitused:
Investeerimisraadio, Restart, Rule Breaker Investing podcast, Mad Money

Häkvertising podcast #02 – Kairi Killing

Häkvertising podcast #02 – Kairi Killing

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas luua sotsiaalmeedia sisu, mis toetab müüke ja loob väärtust. Sotsiaalmeedia teenuse pakkumine agentuurina on vanakool? Kuula, millist ärimudelit kasutab Kairi, et pakkuda tõenäoliselt parimat sotsiaalmeedia teenust Eestis.
Näidendi soovitus: Lehman Brothers
Raamatusoovituste asemel soovitab Kairi podcaste: Invest like the best, Tim Ferriss show, Trained Podcast, Häkvertising podcast ja palju muud.

Häkvertising podcast #01 – Gert-Kristjan Rungi

Häkvertising podcast #01 – Gert-Kristjan Rungi

Kuula:

Kirjeldus:
Küsime Gert-Kristjani käest tema ettevõttega seotud küsimusi. Arutame, kuidas edukalt uusi brände valida ja maale tuua.
Raamatusoovitus
Gert-Kristjan Rungi raamatusoovitus on pärit tema Malawi reisilt. Ühe kohaliku äärmiselt inspireeriva mehe elulugu “The Boy Who Harnessed the Wind” – William Kamkwamba, Bryan Mealer.

«коореканн, коореканн, круус!» ehk aasta parim reklaam

«коореканн, коореканн, круус!» ehk aasta parim reklaam

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on mikrofonide ees taaskord Triin ning Madis ja jutukõrvaseks on klaasides roosa vein La Baronniere Rosé D’Anjou 2018.

Juttu tuleb sel nädalal internetti ja kõhulihaseid raputanud rajust videost, mida üks Õismäe sekkar oma reklaamimiseks kasutas. Madis käis ka kohapeal ning tegi šedöövri autoritega intervjuu, kus muuhulgas saab nautida ka laulu live-esitlust! Veel soovime kõigile head veiniaasta algust, räägime, miks paavst mingi tšiki pepupilti laikis ning – nagu ikka – kaome ära vabavormis vestluse radadele.

8 uudiskirjaga 23 404 eurot müüki

8 uudiskirjaga 23 404 eurot müüki by Nullist turunduskool • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Oma äriga alustamine on lihtsam kui kunagi varem ja selleks pole vaja kallist kontorit ega palju raha. 
Boost Yourselfi ja Nullist asutajad Sven Nuum ja Teet Torim räägiad, kuidas leida äriideed, kuidas alustada põhitöö kõrvalt ja kuidas me oma esimest äri alustasime 100 euroga. Tegemist on saate esimese osaga ja järgmine osa tuleb juba mõne päeva jooksul. Head kuulamist!

Taddy – teistmoodi meediafirma

Turundustund

Kuula:

Kirjeldus:
Siin episoodis kohtun Taddy tegijate: Tanel Kobrusepa ja Olev Tehveriga kolmandat korda. Taddy suunaks on praeguseks hetkeks kujunenud välimeediapindade analüütika. Täpsem ja kiirem kui kunagi varem.

Kuidas toodet sotsiaalmeedia abiga välismaal turundada

Turujutud

Kuula:

Kirjeldus:
Oletame, et sul on tootmine ja soovid nüüd liikuda välismaale. Vahet pole, kas tegu on mõne ülikalli ehtebrändi või kõigile tuntud teenusega. Võid tellida ka klassikalist meediat, aga see on üsna kallis. Kindlasti pead ise kohapeale minema, et veenduda, kas nad ikka su toodet tahavad. Sotsiaalmeedia a digiturundus ongi praeguse hetke parim vahend, kuidas ise Eestist turundada. Räägime Goal Marketingi loovjuhi – Marko Sauega, mida täpsemalt teha ja mida silmas pidada.

Jana Bartikova – How to create a perfect LinkedIn profile?

How to create a perfect LinkedIn profile?

Kuula:

Kirjeldus:
Toome Teieni taaskord eelmise aasta ühe populaarseima saate kus rääkisime LinkedIn’ist. Ehk oleks Teilgi aeg oma profiil üle vaadata ja seda täiendada!

LinkedIn on üks suurima kasutamata potentsiaaliga sotsiaalmeedia kanal Eestis. Palusime Jana Bartikoval, kes on LinkedIn Akademie asutaja, konsultant ja lektor rääkida LinkedIni erinevatest võimalustest ja headest tavadest ning sellest, milline üks atraktiivne LinkedIni profiil olema peaks.

Saade on inglise keeles ja seda juhib Anu-Mall Naarits. Mõnusat kuulamist!
————————-
Once again we are bringing to you one of our most popular shows from last year where we talked about LinkedIn. Perhaps it’s time for you aswell to revisit your profile and make some improvements!

LinkedIn is one of the social media platforms that Estonians don’t take full advantage of. So we asked Jana Bartikova, who is the founder and consultant in LinkedIn Akademie, to speak about the best practices and oppurtunities in LinkedIn. Also how to set up a perfect profile and how to stand out.

Show is in English.

Midahekki

Turujutud

Kuula:

Kirjeldus:
See midahekki tunne kestab ikka veel. Kuula meie episoodi ja püüa aru saada, kas on siis tunda, et me ei istu koos, ühes ruumis, vaid oleme mõlemad oma kodus? Räägime eriolukorra tegemistest ja Kentil on ka siin väga huvitab ajalooseik pajatada.