Heinar Põldma: meie eesmärk on, et klient lahkuks kauplusest rõõmsamana kui ta sinna sisenes

Heinar Põldma: meie eesmärk on, et klient lahkuks kauplusest rõõmsamana kui ta sinna sisenes by 🎙️”Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”

Kuula:

Kirjeldus:
Käesolev episood on valminud Hea Teeninduse Kuu egiidi all koostöös kampaaniaga Kiida Teenindajat. Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Põldma Kaubanduse juht ja omanik Heinar Põldma. Põldma Kaubandus on üle 26-aastase ajalooga Eesti ettevõte, mis tegutseb jaekaubanduse valdkonnas terves Baltikumis – Eestis, Lätis, Leedus, ja ka Poolas. Tegemist on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud teksa- ja rõivakollektsioone pakkuvate brändide maaletoojaga, kes 2014. aastal tuli edukalt turule oma Denim Dream brändiga. Ja mitte vähemolulisem – Põldma Kaubanduse poodides saad alati rõõmsameelse, hooliva ja personaalse teeninduse osaliseks. See ei ole pelgalt sõnakõlks, Põldma Kaubanduse teenindajad on eelnevatel aastatel noppinud mitmeid kõrgeid kohti Hea Teeninduse Kuu raames läbiviidaval Parim Teenindaja Konkursil. Heinariga räägime nii tema enda äri kasvatamisest, juhiks olemisest kui ka teeninduskultuurist, mis üheks olulisemaks nurgakiviks äri edendamisel on olnud.

“Meie edu üheks vaieldamatuks aluseks on kõrge teeninduskultuur. Tugev soov muuta iga kliendikogemus rõõmsaks, on välja kasvanud meie enda töötajate seast. Alates meie esimesest kauplusest, kus ma ka ise müüja olin, oleme teeninduskvaliteedi nii enda põhiväärtustesse kui ka igapäevasesse praktikasse juurutanud. Oluline ei ole pelgalt, kui palju sa müüd, vaid ikkagi kõige alus on, kuidas sa müüd. Me valime inimesi, kes soovivad teisi aidata, luua selleks hea õhkkond ja teha nende elu rõõmsamaks. See on ka põhjus, miks meie töötajate valiku esmane kriteerium on, et ta oleks meeldiv, sõbralik inimene. Ja loomulikult on oluline, et müüjana pead sa suutma luua hea kontakti kliendiga ja hoida meeldivat vestlust üleval. Need omadused ja oskused on minu arvates kõige vundamendiks. Kui sa ei ole meeldiv ja sõbralik inimene, siis seda muuta on väga raske. Kõike muud saab muuta, aga oma isiksust ja loomuomaseid iseloomujooni on raske kui mitte võimatu muuta. Kui sul ei ole seda sisemist soovi teist aidata, teist teenindada, teisele rõõmu valmistada, siis sealt edasi müüjana edukalt toimetada on praktiliselt võimatu. Meie eesmärk on, et kui klient tuleb kauplusesse, siis ta lahkub kauplusest rõõmsamana kui ta sinna tuli.” – Heinar Põldma

Palju ja millised riided oleks beebile vaja enne sündi valmis varuda?

Palju ja millised riided oleks beebile vaja enne sündi valmis varuda?

Kuula:

Kirjeldus:
„Alguses ei ole vaja tohutult palju bodisid ja sipupükse, sest laps hakkab kiiresti kasvama,“ räägib uues „9 kuud“ podcasti episoodis Maris Ottenson.

58: Varusta mind rõivastega

58: Varusta mind rõivastega

Kuula:

Kirjeldus:
Teemad:

Intro
Covid-19
Liiga palju riideid
Proovikabiinid liitreaalsuses
Automatiseeritud stilisti nõu
Vahepeal kosmoses…
Nobeli preemiad
Ig Nobeli preemiad
Outro

Viited:

Covid-19 nakkumise visualisatsioon
Vanad riided on moes – Display Copy
Ivo Krustok – Ringmajandus
Articles of Interest
Thread.com
Vahepeal kosmoses:

OSIRIS-REx
Hayabusa
Kontakt Voyager-2-ga
Tom Cruise teeb kosmoses filmi
Tõsieluseriaali võitja saab kosmosesse
Kuu roostetab
Vesi Kuul

CRISPR
Ig Nobel
Misophonia – Twenty Thousand Hertz

Reet Aus – Kuidas ära tunda vastutustundlikult toodetud riideid?

#5 Reet Aus – Kuidas ära tunda vastutustundlikult toodetud riideid? by Aega on! • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Tahaks riiete soetamisel teha vastutustundlikke otsuseid, kuid keeruline on aru saada, mida on siis kõige olulisem jälgida? Me mõistame muret ja läksime külla moedisainer Reet Ausile, et uurida miks on aeglase moe põhimõtted olulised ja mida silmas pidada riiete valimisel.

Reet Aus – Kuidas ära tunda vastutustundlikult toodetuid riideid?

#5 Reet Aus – Kuidas ära tunda vastutustundlikult toodetuid riideid? by Aega on! • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:

Ženja Fokin paneb asja paika: paks või peenike, mood või stiil?

KUULA | Ženja Fokin paneb asja paika: paks või peenike, mood või stiil?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses podcastis on külas armastatud stilist Ženja Fokin, kellega räägime nii naiste rahulolust oma kehaga kui ka garderoobi suurusest. Saame teada, kuidas lahendada muret, et midagi pole kunagi selga panna ning millise riietusega noolida kõige rohkem komplimente. Vestlust juhib Anne & Stiili veebijuht Meisi Volt.

Kuidas olla ilusa sõbranna kõrval see kole sõbranna?

Kuidas olla ilusa sõbranna kõrval see kole sõbranna?

Kuula:

Kirjeldus:
Kui naised koos välja lähevad, tekib meie peas sageli alaväärsustunne, et me ei näe pooltki nii hea välja kui pikajalgne või suurerinnaline sõbratar.

Kuidas siis leppida selle nö koleda sõbranna saatusega? Kas sellega üldse peab leppima? Mis on kõik need asjad, mis naistes veel ebakindlust tekitavad? Ja kuidas oma kehas siis end lõppeks hästi tunda, eriti kui lähenemas on rannahooaeg ja riideid seljas jääb aina vähemaks?

Selle üle arutavad täna stuudios Kristina Herodes, Dagmar Lamp ja Heidi Ruul.

Lauljatar Inga julgetest lavariietest: on mehi, kes vaatavad austavalt ja neid, kes halvasti

KUULA | Lauljatar Inga julgetest lavariietest: on mehi, kes vaatavad austavalt ja neid, kes halvasti

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord on Anne & Stiili podcastis külas Eesti Laulu artist Inga Tislar, kes osaleb finaalis looga “Milline päev”. Uurisime, kuidas sündis tema uudne ja seksikas lavavälimus, kes on tema suurimad toetajad ning mis annaks Eesti naistele rohkem enesekindlust ja vähem kibedust! Lisaks räägime ka lauljannade julgest lavavälimusest. Vestlust juhib Meisi Volt.

Erki Veiko

Tamara Podcast – Erki Veiko

Kuula:

Kirjeldus:
Erki Veiko on Errier Men asutaja. Erki on nägus härra, kes teeb nägusaid mõõduülikondi. Tegemist on meie kõige pikema podcastiga (3h+). Räägime väga paljudel teemadel nagu turundus ja äri ja meeste mood ja psühholoogia ja mediteerimine jne. Head kuulamist!