rock

Laura Prits. Käige mu sõnade, mitte tegude järgi.

#35 Ausad Naised – “Laura Prits. Käige mu sõnade, mitte tegude järgi.” by Ausad Naised Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1028850670-ausadnaised-laura-prits.mp3 Kirjeldus: Saage tuttavaks naerust, energiast, särast, mürast ja kärtsust pakatava LAURA PRITSIGA! 😍 Laura energiaga saab ilmselt täita lausa mitu planeeti, selles me ei kahtle! 😅 Kuid lisaks sellele on ta meeletult sooja ja siira hingega – parim…

Read More

Bourbon Sugar

Tamara Podcast Bourbon Sugar Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1020280747-mihkel-stint-776050312-tamara-podcast-bourbon-sugar.mp3 Kirjeldus: Bourbon Sugar on umbes viis aastat tegutsenud roki bänd kes andis 2020 lõpus välja oma esimese kauamängiva “Make A Wish” mille loomise juures oli ka Lennart. Grigori, Kaupo ja Meelis tulid stuudiosse, et lahata albumi tagamaid.

Read More

ROCK FM METAL: ROKI ERISAADE! KÜLAS ON WIIRALT!

ROCK FM METAL: ROKI ERISAADE! KÜLAS ON WIIRALT! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/979709767-skyportaal-rock-fm-metal-roki-erisaade-kulas-on-wiiralt.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metali roki erisaates vestame juttu ansambel Wiiralti liikme Sandri ja Mihkliga. Wiiraltil on tänavu kanda püha üritus ja hoida raskemuusika lipp kõrgel Eesti Laulu laval. Kuidas popstaaride seas ellu jääda, millised bändiruumi intriigid võiksid olla mokkamööda kollasele meediale ja miks andis ühe…

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON GORESOERD!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON GORESOERD! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/970464667-skyportaal-rock-fm-metal-kulas-on-goresoerd.mp3 Kirjeldus: ROCK FM METAL: KÜLAS ON GORESOERD! by Skyportaal

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON SWAMP MINE!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON SWAMP MINE! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976395-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-swamp.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON STRYCH:9!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON STRYCH:9! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976407-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-strych.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON PIME!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON PIME! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976419-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-pime.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON KOFFIN!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON KOFFIN! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976440-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-koffin.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON INTREPID!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON INTREPID! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976467-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More

ROCK FM METAL: KÜLAS ON HORROR DANCE SQUAD!

ROCK FM METAL: KÜLAS ON HORROR DANCE SQUAD! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949976488-skyportaal-rock-fm-metal-kuelas-on-horror.mp3 Kirjeldus: Rock FM Metal taskuhääling toob kuulajateni Eesti metal-skeene bändide tegemised ja põneva sisepilgu sisemaailma, kuhu paljudel ligipääs puudub. Mõnus kuulamine kõigile, kes ei pelga nalja, muusikat ja sügavaid teemasid.

Read More