Naisega seksimine ei toimi sama malli järgi kui toa koristamine!

«Naisega seksimine ei toimi sama malli järgi kui toa koristamine!»

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas Arteri peatoimetaja ning üks Naistejuttude legendaarest kolmikust — Kristina Herodes. Pokaalis loksub helesinises pudelis Casa Charlize Prosecco DOC Brut. Tahtsime rääkida ühest biolagunevast vibraatorist, aga tegelikult avas see teema hoopis seksi ja suhete Pandora laeka. Näiteks tuleb juttu orgasmi saamise nüanssidest, mis ravib liigset seksiisu, milline sekspoos on müstiline «läpakas» ja mis on «urrukäbi», aga ka sellest, mis plaanid Triinil (loe: tema kallimal) oma panelka-korteri rõduga kevadeks on.

Mida teha, kui seksiisu ära kaob?

Mida teha, kui seksiisu ära kaob?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna arutavad «Naistejuttude» stuudios Kristina Herodes ja Dagmar Lamp horoskoopide ja sodiaagimärkide üle, kuid lõpuks jõuab jutt ikka kuidagi libiidodeni.
Kõigepealt võtavad Kristina ja Daki ette oma selleaastased horoskoobid ning vaatavad, kui palju ennustatust on praeguseks täppi läinud. Armuelu sektsiooni jõudes lähevad aga asjad kuumaks ning teemaks tuleb libiido. Mida teha kui seksiisu madalaks kisub? Mida see üldse tähendab, mis võib olla selle põhjuseks? Ja, mis peamine, kuidas olukorda muuta?

Podcast, millele Daki saates viitab, on “This Is Why You’re Single” see episood: https://headgum.com/this-is-why-youre-single/living-labido-loco-ft-nurse-practitioner-margaret-romero.

Netflixi stand up lindistus “Iliza: Elder Millennial” on šõu, millele Daki saates (vale nime kasutades, vabandust!) viitab: https://www.imdb.com/title/tt8697266/?ref_=fn_al_tt_1

Sõbranna aastahoroskoopi saab lugeda siit: https://sobranna.postimees.ee/4348229/head-uut-aastat-suur-2018-aasta-horoskoop. Kui palju sinul täide on läinud? Lisaks teeb Kristinka inimkatset ning muudab oma Instagrami avalikuks. Vaata siit: https://www.instagram.com/kristinaherodes/
Kuula saadet, tule ka Arvamusfestivalile otselindistusele (https://www.facebook.com/events/475167959614208/) ja leia meid Facebookist!