Tajuja Tiina annab nõu: mida teha, kui kodus kummitab

156. SAADE: Tajuja Tiina annab nõu: mida teha, kui kodus kummitab by Puuduta Mind

Kuula:

Kirjeldus:
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on aastal 2019 saate “Selgeltnägijate tuleproov” üks edukamatest osalejatest Tiina Türk (64). Tajuja Tiinana tuntud naine, tegeleb energiate ja teispoolsusega.

Urmas Eero Liiv: Eestis on ainult neli päris nõida. “Selgeltnägijate tuleproovi” köögipool

#17 Urmas Eero Liiv: Eestis on ainult neli päris nõida. “Selgeltnägijate tuleproovi” köögipool by Eesti eso

Kuula:

Kirjeldus:
Hiljuti plahvatas uudis, kus Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” saatejuht Sergei Safronov võttis osalejatelt altkäemaksu. Väidetavalt aitas mees neil raha eest erinevaid katseid läbida. Mis toimub Eesti “Selgeltnägijate tuleproovis”? Vastab Urmas Eero Liiv.

Kodumaise “Selgeltnägijate tuleproovi” tuntuim saatejuht Urmas Eero Liiv käis “Eesti esos” ja selgitas, miks tema arvates on Eesti saade palju tõelisem kui Venemaal.

Tihtipeale peetakse sellist laadi saateid kokkumänguks või montaažitrikiks. Safronovi uudis lisas sellele lõkkele muidugi õli juurde. Urmas selgitas täpselt, kuidas katseid saates filmitakse ning kirjeldas ka juhtumisi, mis võtteplatsil kõige rohkem kõhedust on tekitanud. Kas mees on võtteplatsil ka kummitusi või hingi näinud?

Urmas rääkis ka Eesti “Selgeltnägijate tuleproovist” läbi käinud nõidadest ja šamaanidest. Kes on tema hinnangul šarlatan ja kes mitte? Mees mainib siiski, et kuigi on skeptik, siis nõidadesse ta usub. Täpsemalt on neli Eesti nõida Urmase sõnul tõesti nõiad, kellel on päriselt üleloomulikud võimed. Kes need on?

Nõiad saavad ju ülipopulaarses saates kuulsaks ja hakkavad isegi seeläbi elatist teenima. Panused on kõrged! Pole mõni ime, et saatejuhtidele lisainfo eest raha pakutakse.

Urmas avaldab saate lõpupoole ka selle, kas talle on samuti althõlma raha pakutud. Ja kui palju?

Kethi Uibomägi – Depressioon, laval oksendamine, eneseväärtustamine ja tippu tõusmine

#21 – Kethi Uibomägi – Depressioon, laval oksendamine, eneseväärtustamine ja tippu tõusmine

Kuula:

Kirjeldus:
Kethi Uibomägi on kõige rõõmsam inimene! Ta on Artist suure algustähega, olles laval juba 11 aastat. Kethi on tüdrukutebändi La La Ladies juhtfiguur, “Selgeltnägijate tuleproovi” saatejuht, koos Anu Saagimi ja Liina Pulgesega teevad nad ka vestlusõhtut “Head tüdrukud nii ei tee”.

Kethi astub üles erinevates muusikalides, ta laulab, tantsib, näitleb ja teeb veel 100 asja 😀 Ta on tõeline POWER woman!!!

Enne oma tähelendu töötas Kethi ka koristajana ning käis Soomes maasikaid korjamas, sest kuskilt peab alustama!