E-kaubanduse areng ja tulevik: edukate e-poodide edu saladus

18.05.21 E-kaubanduse areng ja tulevik: edukate e-poodide edu saladus

Kuula:

Kirjeldus:
Saates kuuleb intervjuud kolme eduka kaupmehega, kus tuleb juttu tellimuste kogustest, tarneaegadest, tagastamistest ning tulevikuplaanidest.

Küsimustele vastavad Rahva Raamatu e-äri juht Kalev Loog, Denim Dreami e-poe juht Kärt Kiisküla ja Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson. Vestlust juhib Hando Sinisalu.
Saate teises pooles teeb Hando Sinisalu ülevaate e-kaupluste teenindusest.

Saade on salvestatud 11. mail toimunud E-kaubanduse UX konverentsil.

Saadet toetab DPD Eesti.

episood 6

mida iganes – episood 6

Kuula:

Kirjeldus:
Tänase episoodi kirjeldus tuleb väliseestlaselt Malle McHennesy’lt: “There-there! Meil Torontos sokke ei kanta ja kohupiima ei jooda. AGA. Mina igatsen Eesti. That’s why kuulan “mida iganes” podcast. Seal räägitakse Järve Selverist, Henrik Kalmetist ja eesti televisioonist. Ma armastan väga selle stand-up koomik Rauno Kuusik hääl. Ma usun, et ukskord Eesti saab vabaks ja ma saan koju tulla. Seniks goodbye.” 

Mina ei taha veel magama jääda #10

Mina ei taha veel magama jääda #10

Kuula:

Kirjeldus:
Juubeliepisoodis räägime Sassi suurest õnnetusest Selveris, abordist, ekstremismist ja blackface’ist. Kõige kirglikum episood siiani! NB! Kasutatakse tugevat keelt!

Ostujuhtimine – Katrin Riisalu

Turundusraadio 96: Ostujuhtimine

Kuula:

Kirjeldus:
Saates on külaliseks Selveri ostudirektor Katrin Riisalu, kellega räägime sellest, kuidas tehakse ostuotsuseid jaekaubanduses.