Sergei Anikin

Memcpy2 #011 – Sergei Anikin

Kuula:

Kirjeldus:
Mis asub praegu endise Kalinini tehase territooriumil? Kes ja millest ehitas Sergei esimese arvuti ning mis opsüsteem seal peal käis? Millest sai ZX Spectrumile hea korpuse? Mille vastu Sergeil kirge ei ole? Misasi ei panustanud eriti arvutiharidusse? Misasjad olid Sergeil vihiku tagakaanel? Mitu inseneri perekonna kohta on piisav? Mis on osa müügiprotsessist? Millest tekkis arusaam, et arvutitega on tulus toimetada? Mis toimus samal päeval, kui Sergei Hansapanka tööle läks? Mis juhtus Sergei esimese internetipanga riliisiga? Miks mindi Hansapangas internetipõhisele telleri rakendusele? Kuidas ja miks tekkis omast ajast 20 aastat ees olnud arhitektuur? Kuidas tekkis korrastatus Hansapanga tuumas? Mis sunnivad inimesi tegema õigeid otsuseid? Milline on hea kood? Mida me saime maitsta enne, kui see popiks sai?

PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest! #4

PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest! #4 by PARE | Pare Eesti

Kuula:

Kirjeldus:
Avameelselt inimeste juhtimisest” on PARE podcastide sari, kus võtame fookusesse teemad, mis on hetkel personalijuhtimises kõige suuremas muutumises.

Neljandas saates räägime Pipedrive’i CTO’ga (Chief Technological Officer), Sergei Anikin’iga, sellest, kuidas tema inimeste juhtimist tõlgendab. Kas ja kuidas saab tehnoloogiaettevõtte juhtimistööriistu kasutusele võtta “tavaorganisatsioonis” ehk traditsioonilises ettevõttes. Juttu tuleb ka organisatsiooni disainist.
Saate lõpus 3 praktilist nõuannet, mida kohe kasutusele võtta. Intervjueerija rollis seekord Ilona Lott, PARE juhatuse liige ja Human Element Solutions tegevjuht.

Peale kuulamist ootame tagasisidet aadressil info@pare.ee

Head kuulamist!