Kes tappis Otto Mülleri? Eesti stsenarist kirjutas Viaplay jaoks seriaali

109. Kinoveebi Jututuba | Kes tappis Otto Mülleri? Eesti stsenarist kirjutas Viaplay jaoks seriaali by Kinoveebi jututuba

Kuula:

Kirjeldus:
Kuula saadet alates 33:46 ja osale kuulajamängus: “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 06.05 kell 18:00 info@kinosaade.ee)

“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 109. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud ( “Shadow and Bone”, “For All Mankind”, “Invincible”, “Q: Into the Storm” jpm.)

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

30:16 13. kuulajate mängu võitja on Merit. Palju õnne!

33:46 Kuulajate mäng #14 “Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika?” (Vasta kõik õigesti ja võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 06.05 kell 18:00: info@kinosaade.ee)

43:34 14. saatejuhtide kuulajamäng.

49:58 Intervjuu Eesti esimese Viaplay originaalseriaali “Kes tappis Otto Mülleri?” stsenaristiga Birk Rohelend.

1:26:44 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (For All Mankind, Invincible, Shadow and Bone, The Nevers, Mare of Easttown, Q: Into the Storm, Beartown, Yasuke, Colette, Sasquatch, Loudermilk.)

2:45:35 Filmiuudised meilt ja mujalt

– Mida arvame 93. Oscarite võitjatest ja galast?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Genre
Entertainment

License: all-rights-reserved

Intervjuu Viaplay originaalseriaali “Kes tappis Otto Mülleri?” stsenaristiga Birk Rohelend

Intervjuu Viaplay originaalseriaali “Kes tappis Otto Mülleri?” stsenaristiga Birk Rohelend

Kuula:

Kirjeldus:
Eesti esimese Viaplay originaalseriaali, pingelise krimidraama „Kes tappis Otto Mülleri?“ toovad meieni auhindadega pärjatud režissöör René Vilbre ning stsenarist Brik Rohelend. Seriaalis astuvad üles tuntud kodumaised staarid, eesotsas Märt Avandi, Jaan Rekkor ja Tambet Tuisk.

Viaplay originaalsari „Kes tappis Otto Mülleri?“ räägib kuulsast ärimehest ning endisest Nõukogude Liidu maadlusstaarist, kes leitakse oma 65. sünnipäeval kodumõisas mõrvatuna. Uurijad intervjueerivad kaheksat pereliiget ning päevavalguse ette tuuakse salapärased tõeterad edukast ja võimsast mehest, kes tappis kunagi hundi oma paljaste kätega. Kõigil on Otto Müllerist oma lugu rääkida – kõigil on mõrvamotiiv.

Kuidas seriaal sündis ja mis oli inspiratsiooniks? Nendele ja paljudele teistele küsimustele vastab kirjanik ja stsenarist Brik Rohelend. Intervjuu viis läbi Raiko Puust.