Kehakultuur jalgpallist

Kehakultuur jalgpallist

Kuula:

Kirjeldus:
Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» võtsid ajakirjanikud Henry Lääne, Karl Juhkami ja Siim Kaasik sel korral pureda Eesti jalgpallikoondise käekäigu.

Kehakultuur Martin Reimiga

Kehakultuur Martin Reimiga

Kuula:

Kirjeldus:
Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» vaatas sel nädala tagasi Eesti jalgpallikoondise mängudele Itaaliaga ning Postimehe ajakirjanikud Karl Juhkami ja Siim Kaasik olid sel puhul endale külla palunud Martin Reimi.

Kehakultuur Kasper Elissaarega

Kehakultuur Kasper Elissaarega

Kuula:

Kirjeldus:
Postimehe spordisaates «Kehakultuur» esitasid saatejuhid Henry Lääne ja Siim Kaasik küsimusi jalgpalliportaali Soccernet peatoimetajale Kasper Elissaarele. Juttu tuli UEFA eurosarjade uuest formaadist, mis soosib tugevalt kodus mängivat meeskonda. Mõistagi võtsime luubi alla Eesti klubide võimalused nii Meistrite liiga kui ka Euroopa liiga eelringides.

Kehakultuuri mälumäng

«Kehakultuuri» mälumäng

Kuula:

Kirjeldus:
Sel nädalal olime mikrofonide taga viiekesi ning viisime omakeskis läbi viktoriini.  Võistkond «Pinginaabrid», koosseisus Henry Lääne ja Jarmo Jagomägi, astusid vastu tiimile «Käärlöök», kelle ridadest leidis Siim Kaasiku ja Karl-Joosep Küngase. Oli fakte, mida tuleb teada une pealt, aga ka tarkusi, mida varem naljalt kuulnud polnud.