Siim Kallas

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Ratast

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Ratast Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1062515608-viljakysib-siim-kallas-me-pole-oelnud-et-ei-toeta-ratast.mp3 Kirjeldus: Reformierakonna auesimehe Siim Kallasega tuleb juttu nii eelmistest presidendivalimistest kui ka neist, mis ees.

Read More

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Jüri Ratast

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Jüri Ratast Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1061877739-viljakysib-siim-kallas-me-pole-oelnud-et-ei-toeta-juri-ratast.mp3 Kirjeldus: Siim Kallasega tuleb juttu nii praegustest kui ka eelmistest presidendivalimistest, aga ka igihaljastest teemadest, mis Siim Kallase nimega ikka ja alati seostuvad.

Read More

Mis Eestist saab? Eesti Euroopas. Siim Kallas ja Marko Mihkelson

Mis Eestist saab? Eesti Euroopas. Siim Kallas ja Marko Mihkelson. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/829647277-reformierakond-mis-eestist-saab-eesti-euroopas-siim-kallas-ja-marko-mihkelson.mp3 Kirjeldus: Reformierakonna järjekordses “Mis Eestist saab?” saates arutlevad Siim Kallas ja Marko Mihkelson. Peateemaks on Eesti Euroopas. Poliitikud anaöüüsivad nii Euroopa komisjoni taastekava, kui Eesti olukorrast Euroopas.

Read More

Kas minu rahvaalgatusest on tolku?

Kas minu rahvaalgatusest on tolku? by Arvamusfestival Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/667515029-arvamusfestival-kas-minu-rahvaalgatusest-on-tolku.mp3 Kirjeldus: Äikesetormi tõttu on salvestus lõpust lühem kui toimunud arutelu ning heli on kohati vihma ja mürina tõttu häiritud. Lihtsalt ja lühidalt – soovime vastata inimese küsimusele – mida tema allkiri mõjutas? Mis toimus ja mis sai? Kuidas rahvaalgatused saaksid laiemat kandepinda? Rahvaalgatus.ee kaudu on esitatud…

Read More

Milline võiks olla kohalik omavalitsus?

Milline võiks olla kohalik omavalitsus? | mai 2018 Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/450708810-reformierakond-milline-voiks-olla-kohalik-omavalitsus.mp3 Kirjeldus: 23. mail kogunesid Tartusse Reformierakonna omavalitsusjuhid, et arutada tänaseid murekohti kohalike omavalitsuste ja riigi rollide jaotusest. Vastavad Tartu linnapea Urmas Klaas, Viimsi vallavanem Siim Kallas, Rae vallavanem Mart Võrklaev.

Read More